Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
ср, 24 червня
+21
$   44.88
  51.1

17 квіт. 2022 13:39

Суспільство
0

175

0

У Чорнобильській зоні відновили електроживлення сховища відпрацьованого ядерного палива 


У Чорнобильській зоні відновили електроживлення сховища відпрацьованого ядерного палива 

"Енергоатом" повідомляє про відновлення електроживлення Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива у Чорнобильській зоні відчуження.

Про це пише пресслужба "Енергоатома" в Telegram.

16 квітня, було відновлено електроживлення одного з ядерних об’єктів Енергоатома – Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива у Чорнобильській зоні відчуження.

Розпочалося налаштування обладнання та приладів для його нормальної роботи", - йдеться у повідомленні.