23 черв. 2026 14:08

Сили спеціальних операцій Збройних сил України повідомили про знищення залізничного мосту через Північнокримський канал в окупованому Криму.
Про це військові написали у своїх соціальних мережах.
«Залізничного мосту через Північнокримський канал у Криму більше не існує», — йдеться у повідомленні ССО.
Заява з’явилася після нічної атаки безпілотників на територію півострова, яка відбулася в ніч проти 23 червня.
Тим часом місцеві Telegram-канали повідомляли про пожежу поблизу електропідстанції біля села Миколаївка у Совєтському районі Криму. Також з’являлася інформація про займання на залізничній станції «Південна» у Керчі.
Крім того, у мережі публікували дані супутникового моніторингу, які нібито зафіксували осередки пожеж поблизу Джанкоя, у районах розміщення російських військ на Арабатській стрілці та в околицях Сімферополя.
Офіційних коментарів російської сторони щодо заяви про знищення мосту на момент публікації не надходило.
Нагадаємо, російська атака на Одесу забрала життя 26-річної жінки: пабліки пишуть про влучання уламка в шию