Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
пн, 22 червня
+25
$   44.91
  51.46

22 черв. 2026 11:31

Спорт
0

73

0

Магучіх знову перша: українка виграла турнір у Нідерландах і продовжила переможну серію

Спортсменка підкорила висоту 1,94 метра та записала до свого активу шосту поспіль перемогу у сезоні.


Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх продовжує впевнено домінувати на міжнародних змаганнях. На етапі «золотого» Континентального туру в нідерландському Хенгело вона виборола перше місце у секторі для стрибків у висоту.

Про це пише «Суспільне Спорт».

Змагання для українки розпочалися з висоти 1,91 метра. Подолати її вдалося з другої спроби. Після цього у боротьбі за перемогу залишилася лише представниця Куби Даксі Брісон.

Наступну висоту — 1,94 метра — Магучіх також взяла з другої спроби. Натомість її суперниця не змогла впоратися із планкою, що гарантувало українці золоту нагороду турніру.

Після перемоги Ярослава спробувала підкорити символічну позначку у два метри, однак цього разу всі три спроби виявилися невдалими.

Після завершення виступу спортсменка зізналася, що залишилася не до кінця задоволеною результатом та розраховувала на вищий стрибок.

За словами Магучіх, їй ще потрібно попрацювати над технікою відштовхування, оскільки цього дня вона не почувалася у своїй найкращій формі.

Наступний старт української чемпіонки запланований на 24 червня. Тоді вона виступить на черговому етапі «золотого» Континентального туру, який прийматиме Загреб.

Перемога в Хенгело стала для Магучіх уже шостою поспіль у сезоні-2026, якщо враховувати також результати зимових стартів у приміщенні.

Читайте також: Марта Костюк перемогла Еліну Світоліну