Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
ср, 28 лютого
+8
$   38.21
  41.3

25 серп. 2023 14:09

Останнє оновлення  
22 груд. 2023 12:58
Події
1

92

1

ЗСУ перетнули першу лінію оборони росіян – генерал Міллі

ЗСУ перетнули першу лінію оборони росіян – генерал Міллі

За його словами, наступ українських Сил оборони йде "повільно", але не є провальним.


Screenshot_2

Голова Об'єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі не вважає, що український контрнаступ провалився, хоч і визнає, що все триває "повільніше, ніж хотілося".

Про це він розповів у інтерв’ю для Almamlakatv.

Міллі зазначив, що наступ ЗСУ йде "повільно", проте не є провальним.

"Вони перетнули головну першу лінію оборони. Ця оборонна лінія, на підготовку якої росіяни витратили багато місяців, є мінні поля, "зуби дракона" та протитанкові траншеї, і є складна матриця оборонних приготувань, українці перетинають це", – розповів воєначальник

За його словами, Сили оборони ще мають велику бойову міць і наступ не закінчено.

"Поки що занадто рано судити про успіх або провал атаки. Очевидно, що поки досягнуто часткового успіху. Швидкість атаки була повільнішою, ніж я думав, але це не рідкість на війні, оскільки війна на папері відрізняється від війни в реальності", – наголосив Міллі.

Він також додав, що "коли гинуть люди, а на землі знищуються танки та протипіхотна броня, а ви проходите крізь справжні драконові ікла та справжні міни, справи йдуть повільніше, тому що на кону стоять життя людей".

25 серп. 2023 10:52

Останнє оновлення  
22 груд. 2023 12:58
Суспільство
0

95

0
Звільнення Криму не за горами, - Кирило Буданов

Буде наземна операція, буде повернення наших територій - переконаний Буданов


20230825-1

Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов в ефірі національного телемарафону розповів про спецоперацію, яку провели спецпризначенці воєнної розвідки України на території тимчасового окупованого Криму.

Важливість цієї спецоперації, насамперед, у тому, щоб люди повірили ― люди навіть не на території материкової України, а в Криму ― щоб вони згадали і повірили в те, що перемога не за горами. І звільнення їхнє теж не за горами”, ― сказав начальник ГУР МО України.

За його словами, про громадян України в Криму ніхто не забув.

Ніхто не збирається їх просто так там залишати. І коли проводяться, скажімо так, певні удари по території Криму, цим все не закінчиться ― буде наземна операція, буде повернення наших територій. Скоро всі дочекаються повернення додому”, ― наголосив генерал-майор Кирило Буданов.