Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
сб, 23 вересня
+25
$   36.57
  38.9

18 верес. 2023 09:26

Останнє оновлення  
18 верес. 2023 09:27
Спорт
0

83

0

Ярослава Магучіх з рекордом сезону виграла фінал Діамантової ліги-2023 зі стрибків у висоту

Ярослава Магучіх з рекордом сезону виграла фінал Діамантової ліги-2023 зі стрибків у висоту

Всього учасницями фіналу в Юджині у секторі жіночих стрибків у висоту стали сім легкоатлеток.


Українка Ярослава Магучіх з рекордом сезону виграла фінал Діамантової ліги-2023 зі стрибків у висоту. Сталося це у фіналі найпрестижнішого комерційного турніру з легкої атлетики.

Про це повідомляє Суспільне спорт.

Етап в американському Юджині став для легкоатлетів останнім у нинішньому сезоні. Його учасниками стали найкращі спортсмени за підсумками попередніх 13 етапів.

До фіналу головного комерційного змагання з легкої атлетики у стрибках у висоту пробилися три українки: Ірина Геращенко, Ярослава Магучіх та Юлія Левченко. Геращенко розпочинала змагання у США у статусі лідерки сезону Діамантової ліги у цій дисципліні. Магучіх – як чинна чемпіонка фіналу 2022 року та переможниця цьогорічного чемпіонату світу в Будапешті.

Всього учасницями фіналу в Юджині у секторі жіночих стрибків у висоту стали сім легкоатлеток.

Першими серед українок розпочали змагання Геращенко та Левченко, які без помилок виконали стрибки на висоті 1.83 м та 1.86 м.

Магучіх виконала перший стрибок на висоті 1.91 м, яку взяла у першій спробі. Натомість Левченко здолала її у третій, а Геращенко не виконала жодного вдалого стрибка та вибула зі змагань й посіла сьоме місце.

Планку на висоті 1.95 метра Магучіх перестрибнула у першій спробі. Однак на цій висоті з боротьби вибула Юлія Левченко, яка не змогла взяти планку з трьох спроб.

Боротьба за нагороди розгорнулася між Магучіх, Оліслагерс та Топіч. На висоті 1.98 м сербка та австралійка виконали невдалий стрибок у першій спробі. Натомість українка взяла висоту у першому ж стрибку.

Першою боротьбу за перемогу у фіналі вибула Топіч, яка не змогла у підсумку здолати висоту 1.98 метра. Натомість Оліслагерс взяла планку на висоті 1.98 м у третьому стрибку.

Суперниці продовжили боротьбу за перемогу на висоті 2.01 м, яку автралійка та українка взяли у першому стрибку.

Планку 2.03 м Оліслагерс не подолала за дві спроби, тоді як Магучіх взяла її у другій спробі та встановила новий рекорд сезону у світі. У третьому стрибку Нікола повторила результат українки та оновила власний найкращий показник у кар'єрі.

Усі три стрибки Оліслагерс та Магучіх на висоті 2.05 метра виявилися невдалими. Однак завдяки попереднім стрибкам чемпіонкою стала українка.

У сезоні-2023 українські легкоатлети здобули 16 нагород Діамантової ліги різних ґатунків. Зокрема "золото" виборювали Магучіх (Рабат, Сямен та Брюссель) та Геращенко (Хожув) у змаганнях зі стрибків у висоту.

Всього у фіналі Діамантової ліги розіграють по 16 комплектів нагород серед чоловіків та жінок у всіх легкоатлетичних дисциплінах серії.

Фінал сезону Діамантової ліги-2023 пропустила Марина Бех-Романчук, яка відібралася на етап у Юджині в потрійному стрибку і у стрибках у довжину. Однак українка не змагалася у США через хворобу.

14 серп. 2023 11:59

Останнє оновлення  
14 серп. 2023 14:49
Спорт
0

72

0
Україна візьме участь в Олімпійських іграх у Парижі

Якщо росіяни та білоруси будуть під нейтральними прапорами


Україна готова взяти участь в Олімпійських іграх у Парижі наступного літа, навіть якщо там будуть спортсмени з Росії та Білорусі під нейтральними прапорами.

Про це в інтерв’ю Kyodo News сказав голова Олімпійського комітету України, міністр спорту Вадим Гутцайт.

«Наші спортсмени мають бути на Олімпіаді. Наш прапор буде на церемонії відкриття, на змаганнях, наші спортсмени представлятимуть нашу державу, щоб у світі побачили, що Україна є, була і буде», – заявив Гутцайт.

Раніше Україна допускала бойкот Олімпіади-2024, якщо російським чи білоруським спортсменам буде дозволено змагатися навіть під нейтральним прапором. 23 липня Гутцайт повідомив про початок дискусії щодо участі українських спортсменів у всіх кваліфікаційних змаганнях до Ігор.