Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
нд, 03 грудня
+1
$   36.46
  39.66

19 серп. 2022 10:30

Останнє оновлення  
20 берез. 2023 13:21
Події
0

13

0

Українська арта завадила рашистам ремонтувати Каховський міст. Відео

Українська арта завадила рашистам ремонтувати Каховський міст. Відео


На Півдні ворог продовжує ведення бойових дій, переважно по займаному рубежу оборони. Але часом намагається протидіяти нашим штурмовим діям. Протягом доби наші підрозділи двічі проводили наступальні дії з метою оволодіння новими населеними пунктами.

Під час однієї з атак, зустрілися з двома десантно-штурмовими підрозділами.

Про це повідомляє ОК «Південь».

В ході зустрічного бою, противнику нанесено вогневе ураження, внаслідок якого він був змушений з втратами танків, броньованої техніки та особового складу відійти на вихідні позиції. Обмінний фонд поповнено двома полоненими окупантами.

У відповідь ворог намагався здійснити спробу штурмових дій силами до механізованого відділення в напрямку Олександрівка - Станіслав. Успіху не мав. З втратами відійшов.

7 разів ворог атакував наші позиції та населені пункти вздовж лінії зіткнення авіацією. Без наших втрат.

Нашою авіацією нанесено 4 удари по скупченню ворожої живої сили, озброєння та техніки в Баштанському та Бериславському районах.

Нашими ракетно-артилерійськими підрозділами виконано понад 200 вогневих завдань.

В тому числі і з руйнуванням ворожих планів полагодити та продовжувати використовувати Каховський міст.

Наразі підтверджені втрати ворога складають 73 рашисти,3 танки, 4 пускові установки та 1 радіолокаційну станцію до ЗРК С-300, 5 одиниць броньованої та автомобільної техніки, ще 1 склад боєприпасів. Остаточні втрати ворога дорозвідуються.

Корабельне угруповання ворожого флоту в Чорному морі – без суттєвих змін. Напоготові 2 надводних ракетоносії з 16-ма «Калібрами» і 2 вдк. Загроза ракетних ударів та обстрілів південних регіонів залишається на рівні - висока.

 

title