Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
пн, 15 квітня
+12
$   39.4
  41.97

12 черв. 2023 09:00

Останнє оновлення  
22 груд. 2023 12:57
Події
0

120

0

Міжнародний кримінальний суд почав розслідувати підрив Каховської ГЕС

Міжнародний кримінальний суд почав розслідувати підрив Каховської ГЕС

Україна вже сприяє і буде надалі сприяти максимально незалежному та обʼєктивному розслідуванню


photo_2023-06-06_07-47-51-e1686057227342

Міжнародний кримінальний суд почав розслідувати підрив греблі Каховської ГЕС, днями представники МКС відвідали правий берег затопленої Херсонщини.

Про це повідомив президент Володимир Зеленський.

«У перший же день після катастрофи генеральний прокурор відправив в Офіс прокурора Міжнародного кримінального суду відповідне звернення щодо розслідування цієї катастрофи, і робота вже почалася. Дуже важливо, що представники міжнародного правосуддя на власні очі побачили наслідки цього російського теракту і самі почули, що російський терор продовжується. І продовжується ще максимально цинічними та жорстокими обстрілами затопленої території, території евакуації», — заявив він у відеозверненні.

Зеленський запевнив, що Україна вже сприяє і буде надалі сприяти максимально незалежному та обʼєктивному розслідуванню. Українські правоохоронці та інституції долучені до цього процесу. МКС гарантований повний доступ до свідків, постраждалих територій, до інформації та доказів.

Генеральний прокурор України Андрій Костін раніше повідомляв, що до розслідування долучені провідні світові експерти.

За його словами, своє розслідування також веде група зі 172 прокурорів з чотирьох обласних прокуратур, Спеціалізованої екологічної прокуратури та Департаменту протидії злочинам, вчиненим в умовах збройного конфлікту.

11 черв. 2023 19:23

Останнє оновлення  
22 груд. 2023 12:57
Події
0

143

0
Під час евакуації з окупованого лівобережжя росіяни вбили трьох людей, є поранені

Із окупованого лівобережжя Херсонщини евакуювали 21 людину – під шквальним обстрілом


photo_5201745548179262025_x

21 людина ледь вибралася зі смертельної водяної пастки на окупованому лівобережжі. Практично всі - люди похилого віку, маломобільні. Загинули троє осіб.

Про це повідомив керівник МВС Ігор Клименко.

«Це був великий ризик, але ми  не могли залишити людей напризволяще. В результаті - підступний обстріл у спину. Троє загиблих цивільних. Вісім мирних людей травмовані. Поранення також отримали двоє поліцейських.

Це більше, ніж злочин. І відповідна реакція буде», - запевнив Клименко.

Раніше ми писали, що росіяни обстріляли човен, яким люди намагалися втекти від великої води на окупованому лівому березі.

Під час евакуації з окупованого лівобережжя росіяни вбили трьох людей, є пораненіПід час евакуації з окупованого лівобережжя росіяни вбили трьох людей, є поранені - фото 2Під час евакуації з окупованого лівобережжя росіяни вбили трьох людей, є поранені - фото 3Під час евакуації з окупованого лівобережжя росіяни вбили трьох людей, є поранені - фото 4Під час евакуації з окупованого лівобережжя росіяни вбили трьох людей, є поранені - фото 5