Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
чт, 22 лютого
+4
$   38.62
  41.72

15 лют. 2022 14:27

Останнє оновлення  
22 груд. 2023 12:50
Економіка
0

41

0

Криптоаналітик розповів, коли біткоїн доросте до позначки $200 тисяч

Криптоаналітик розповів, коли біткоїн доросте до позначки $200 тисяч


Криптоаналітик розповів, коли біткоїн доросте до позначки  $200 тисяч

Криптоінвесторам варто очікувати "досить стійкого" зростання вартості у найближчій перспективі.

Один з найвідоміших криптотрейдерів Ніколас Мертен, який має на своєму YouTube-каналі більше півмільйона підписників, передбачив рекордне зростання біткоїну в найближчій перспективі.

Про це повідомляє на своїй сторінці УНІАН.

Прогноз ціни біткоїна на 2022 рік від аналітика наступний: $200 тисяч до кінця 2022 року (зростання на 376% з поточних рівнів). Якщо крипті вдасться пробити поріг в $100 тис., то це стане поштовхом до розвитку "бичачого" тренду.

Як звернув увагу Мертен, біткоїн наразі не знаходиться на "ведмежому" ринку, а проходить через фазу накопичення обсягів. Він зазначив, що кожен "ведмежий" ринок приводив до падіння вартості біткоїна більш ніж на 70% від максимуму.

Сьогодні біткоїн торгується за $43,6 тисячі: з початку лютого актив подорожчав на 33%. Попри посилення конкуренції з боку інших криптовалют, вона все міцніше закріплюється в нашому повсякденному житті – як інвестиція, платіжний засіб та концепт.

Що впливає на ціну біткоїна?

На ціну крипти впливають такі економічні фактори, як наявність/відсутність попиту і пропозиції, громадська думка, ситуація на ринку, дефіцит і ін.

"Так, наприклад, минулого місяця європейський регулятор запропонував заборонити Майнінг криптовалют методом Proof-of-Work, домінантним серед найбільших криптовалют на ринку. А ще раніше в Росії, яка входить в 3-ку світових лідерів з видобутку біткоїна, виступили з ініціативою заборонити будь-які операції з криптовалютою", - зазначив Ніколас Мартен.

title