Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
вт, 21 травня
+20
$   39.67
  43.08

15 січ. 2024 13:00

Останнє оновлення  
15 січ. 2024 13:04
Lifestyle
0

308

0

Короткі нігті, «котяче око» та манікюр нюд – назвали модні ідеї манікюру 2024

Короткі нігті, «котяче око» та манікюр нюд – назвали модні ідеї манікюру 2024

Який манікюр буде популярний у 2024 році?


Короткі нігті, «котяче око» та манікюр нюд – назвали модні ідеї манікюру 2024

Для того, щоб зробити дуже гарний манікюр, потрібно знайти хорошого майстра. А ще – переглянути ідеї манікюру, аби знати, що саме ви хочете бачити на своїх нігтях. Ви можете сміливо обрати саме той стиль, який подобається: манікюр нюд, манікюр френч, елегантний червоний манікюр, японський манікюр або навіть патріотичний.

Майстри, що створюють дизайн на нігтях, визнають: все частіше їх просять зробити манікюр на короткі нігті. Така тенденція тримається два останні роки. Її дотримуються навіть знаменитості.

Гель-лак на короткі нігті можна обрати будь-якого кольору. Залишити однотонним чи додати візерунків, камінчиків, яскравих акцентів. Проте явним фаворитом залишається манікюр нюд.

Манікюр нюд

Це такий стиль манікюру, в основу якого лягають нейтральні та природні відтінки гель-лаку. Основна ідея – привернути увагу до природньої краси нігтів, не навантажуючи їх зайвим дизайном. Це виглядає стримано та інтелігентно. Такий красивий манікюр підійде на всі випадки життя: від урочистої події чи весілля – до звичайних буднів.

Для створення нюду використовують бежеві, персикові, оливкові, рожеві, білі і бліді тони. Один із варіантів – «френч».

Короткі нігті, «котяче око» та манікюр нюд – назвали модні ідеї манікюру 2024

Перед тим, як ви отримаєте красиве забарвлення своїх нігтів, майстер зробить вам гігієнічний манікюр. Це обов’язковий етап для того, щоб манікюр довго носився та мав акуратний вигляд.

Гігієнічний манікюр – що це?

Такий вид манікюру називають ще косметичним. Основне його завдання – зберегти здоров’я та красу ваших нігтів. Також ви можете почути фразу «майстер робить чистку».

До гігієнічного манікюру входить:

 • здійснення професійного догляду за нігтями;
 • за допомогою ножиць та пилочки майстер корегує форму ваших нігтів;
 • зміцнює нігті;
 • надає естетичного вигляду нігтьовій пластині;
 • здійснює догляд за кутикулою та підчищає її.

Гігієнічний манікюр роблять як жінки, так і чоловіки.

Манікюр 2024

У 2024 році основна увага приділяється не так візуальному вигляду манікюру, як його натуральності. Нігті мають бути здоровими та доглянутими. Тому максимум уваги на їх живлення, укріплення і захист. Нюдовий манікюр, як і «френч», посідають перші сходинки серед популярних. Також несподівано «вривається» манікюр «котяче око» і яскравий зелений.

Зелений манікюр

Напевно, його популярність у 2024 році зумовлена символом року – Зеленим Дерев’яним Драконом.

Насичений зелений або смарагдовий манікюр асоціюються із природою та натуральністю. Його можна робити як на короткі нігті, так і на довгі квадратні чи мигдалеподібні нігті. У тренді – всі відтінки зеленого.

Короткі нігті, «котяче око» та манікюр нюд – назвали модні ідеї манікюру 2024 - фото 2

Манікюр "Котяче око"

Якщо ви вже трохи забули про такий вид манікюру, то саме час пригадати. Адже він стрімко входить у 2024-й. В тренді – мерехтливі нігті, що переливаються на світлі. Саме такий ефект за допомогою магніту створюють майстри «котячого ока».

Короткі нігті, «котяче око» та манікюр нюд – назвали модні ідеї манікюру 2024 - фото 3

Всім відомо, що мода циклічна. Як бачимо, це правило також стосується манікюру.

15 січ. 2024 10:10

Останнє оновлення  
15 січ. 2024 10:10
Здоров'я
0

587

0
Науковці сказали, чим ризикують захворіти люди, що досолюють їжу

Фахівці дали поради, як зменшити кількість солі у своєму раціоні.


Науковці Університету Тулейн у США виявили зв'язок між частотою додавання солі в їжу й вищим ризиком хронічної хвороби нирок.

Про це пише Центр громадського здоров’я.

Автори дослідження вивчили дані про 465 288 учасників біобанку Британії (UK Biobank) віком від 37 до 73 років, у яких спочатку не було хронічної хвороби нирок. Вони були розділені на кілька категорій залежно від частоти додавання солі в їжу - ніколи, рідко, інколи, зазвичай та завжди.

Учасники самі повідомляли про те, як часто вони додають сіль у готову їжу. Ті, хто часто додавав сіль, з більшою ймовірністю мали вищий індекс маси тіла та знижену швидкість клубочкової фільтрації (основного показника, що характеризує функцію нирок). Також наголошується, що люди зі звичкою досолювати їжу частіше були курцями, страждали на діабет і серцево-судинні захворювання.

Дослідники розрахували вплив ризиків з огляду на такі додаткові фактори, як вік, стать, раса, етнічна приналежність, індекс маси тіла, статус куріння та вживання алкоголю, регулярна фізична активність, високий рівень холестерину, цукровий діабет та інші захворювання.

Протягом періоду спостереження, а це понад 11 років, було зафіксовано 22 031 випадок хронічної хвороби нирок. Ті, хто повідомляв, що інколи, зазвичай і завжди додавав сіль у їжу, мали підвищений ризик розвитку хронічної хвороби нирок порівняно з тими, хто повідомляв, що ніколи або рідко додавав сіль у їжу (скориговані співвідношення ризиків [95-відсоткові довірчі інтервали]: 1,04 [від 1,00 до 1,07], 1,07 [від 1,02 до 1,11] та 1,11 [від 1,05 до 1,18] відповідно)

Науковці роблять висновок, що зменшення додавання солі до страв може сприяти зниженню ризику хронічної хвороби нирок.

Під хронічною хворобою нирок мається на увазі протікання патологічних процесів, які призводять до незворотних порушень у роботі нирок та їхньої нездатності виконувати свої функції щодо очищення крові та виведення зайвої рідини.

За даними досліджень, майже 90% українців споживають удвічі більше солі, ніж рекомендує ВООЗ, – 12 г на добу замість рекомендованих 5г (близько 1 чайної ложки на добу).

Як мінімізувати споживання солі

 • Додавайте небагато солі під час приготування їжі або спробуйте не додавайте взагалі, використовуючи натомість спеції (перець, кріп, петрушка, базилік, орегано, естрагон, розмарин, куркума, майоран, кмин, коріандр, карі, паприка).
 • Приберіть з кухонного столу сільницю.
 • Зменшіть кількість солоних закусок або оброблених продуктів у своєму раціоні.
 • Завжди перевіряйте етикетки продуктів і вибирайте продукти з низьким вмістом натрію.

Міфи про вживання солі

 • Морська сіль натуральна, тому її можна вживати багато

Той факт, що морська сіль є натуральною, не робить її кращою за промислову. Саме натрій у складі солі шкідливий для здоров’я, якщо його споживати в надлишку.

 • Єдине джерело споживання солі – та, яку ми додаємо під час приготування їжі

Сіль, додана до їжі під час приготування, може бути основним джерелом. Однак інші оброблені харчові продукти – хліб, бутерброди, хот-доги та закуски – також можуть містити натрій. Тому важливо завжди вивчати склад продуктів, які купуєте в супермаркеті.

 • Про кількість спожитої солі мають турбуватись люди старшого віку

Про це має турбуватись кожен. Інсульти та інші серцево-судинні захворювання молодшають як в Україні, так і у світі. А, враховуючи статистику надмірного споживання солі серед українців, що може спричинити артеріальну гіпертензію та інсульт у наслідку, контролювати сіль у раціоні повинні всі. 

 • Їжа, яка містить велику кількість солі, є солоною

Іноді до їжі можуть додаватися інші речовини, які маскують солоний смак, навіть якщо вміст солі високий. Тому завжди перевіряйте етикетки харчових продуктів, щоб знати кількість натрію чи солі.