20 листоп. 2023 11:04
442
Зелений Дерев'яний Дракон вступить в силу 10 лютого 2024 року.
До Нового року залишилося зовсім мало часу. Мине трохи більше місяця – і 2023 втратить свою силу. 2024 рік традиційно розпочнеться у ніч на 1 січня. Рік буде високосним, а, отже, триватиме 366 днів.
Покровителем 2024 року стане Дерев’яний Дракон. Щасливим кольором буде зелений.
За Східним календарем, рік Дерев’яного Дракона стартує 10 лютого 2024-го та закінчиться 28 січня 2025 року.
Дракон має дуже важливу роль у Китаї. Він символізує імператорську владу. Саме тому виникають сподівання, що прийдешній рік принесе благополуччя. Особливість Дракона у тому, що він живе як у небі, так і на землі. Це дарує йому рівновагу та виваженість. Разом з тим – ця істота славиться своєю цілеспрямованістю.
Оскільки Дракон Дерев’яний, то ще одним важливим символом 2024-го стане дерево.
Дракон, що стане покровителем року, подарує свою прихильність лише тим, хто поважає його, працює над собою та йде до мети. Всім іншим Дракон може показати свої зуби – не потрібно забувати, що ця тварина досить небезпечна, тому не варто її злити.
Вже із назви самого покровителя стає зрозуміло, що основним кольором стане зелений та всі його відтінки. Оскільки Дракон також мешкає на землі, то ще одним кольором стане жовтий, який символізує процвітання.
Не сподобаються Дракону – чорний та сірий кольори.
Як ми раніше писали, Дерев’яний Дракон буде прихильним до тих, хто сам прагне успіху. Якщо ви не лінуєтеся, прагнете розвиватися та робите для цього реальні кроки, то можете розраховувати на підтримку символу 2024-го. Також Дракон стане прихильним до тих, хто допомагає іншим.
17 листоп. 2023 12:31
740
Через календарну реформу у церкві маємо нові дати зимових свят
З 1 вересня Православна церква України ухвалила рішення про перехід на новоюліанське літочислення. Через це чимало свят змінили свої дати у календарі (стали на 13 днів раніше).
Відповідно, маємо новий календар зимового циклу українських свят. День Миколая відзначаємо 6 грудня, Різдво Христове – 25 грудня, Водохреща – 6 січня.
Зазначимо, що Православна церква України наголошувала на тому, що перехід на новоюліанський аклендар відбувається без примусу, тому парафії можуть відзначати свята і за юліанським календарем.