Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
чт, 22 лютого
+5
$   38.62
  41.72

4 черв. 2023 18:35

Останнє оновлення  
22 груд. 2023 12:57
Події
0

133

0

Данілов озвучив втрати української армії у боях за Бахмут

Данілов озвучив втрати української армії у боях за Бахмут

Україна не має права здавати свої міста без опору


311918461_3205162146400806_3597728299889080461_n

Збройні сили України та інші підрозділи Сил оборони країни втратили в Бахмуті Донецької області в 7,5 раза менше, ніж російська окупаційна армія.

Відповідну заяву в інтерв’ю Corriere della Sera зробив секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов.

"З 1 вересня, коли Москва почала використовувати засуджених як найманців у Бахмуті, загинуло 22 816 осіб. Наші втрати були в 7,5 раза меншими", — сказав Данілов.

Таким чином виходить, що Сили оборони України втратили в Бахмуті трохи більше ніж 3 тисячі осіб убитими.

Журналіст Corriere della Sera запитав у Данілова, чому Україна так відчайдушно захищала Бахмут.

Секретар РНБО відповів, що Україна не має права здавати свої міста без опору. В іншому разі, додав він, російські окупанти здобули б перемогу.

Нагадаємо, президент США Джо Байден під час пресконференції після саміту G7 заявив, що російська армія втратила у боях за Бахмут вже понад 100 тисяч своїх військових.

3 червня заступниця міністра оборони Ганна Маляр повідомила, що у місті Бахмут ситуація «умовно стабільна». ЗСУ контролюють південно-західні околиці міста.

2 черв. 2023 14:28

Останнє оновлення  
22 груд. 2023 12:57
Політика
0

187

0
Нардеп від «Слуги народу» відмовився говорити українською. Данілов жорстко відреагував

Данілов порадив забиратися з політики скандальному нардепу Максиму Бужанському від "Слуги народу"


danilov

Народний депутат від «Слуги Народу» Максим Бужанський вступив у перепалку з ведучим прямого ефіру телеканалу «Київ24» Сергієм Смальчуком, який попросив Бужанського спілкуватися українською мовою. Також скандальний нардеп не відповів на гасло «Слава Україні», про що свідчить запис ефіру від середи, 31 травня.

Максим Бужанський не відповів на привітання журналіста «Слава Україні», довго мовчавши, а потім сказавши «Так, слава Україні» замість «Героям слава». На прохання Сергія Смальчука говорити в телеефірі українською мовою, Бужанський розізлився та заявив, що говоритиме так, як хоче.

«Відповідно до 10 статті Конституції, державна мова – українська, а держава гарантує свободу й розвиток інших мов», – сказав Бужанський.

Потім нардеп заявив, що в Україні є багато російськомовних українців, зокрема і в Силах оборони. Водночас ведучий підкреслив, що Бужанський не є звичайним цивільним українцем, а, першочергово, держслужбовцем, який зобов'язаний говорити українською мовою згідно із законом.


2 червня секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов порадив забиратися з політики скандальному нардепу Максиму Бужанському від "Слуги народу", який відмовився переходити на українську мову в ефірі новин.

Про це Данілов написав у Twitter.

"Недобиткам т.зв. "російського світу", які вважають, що в українських ефірах мають право розмовляти на "русскам", не місце не лише на телебаченні, але і в політиці, і в Україні.

Вся проросійська сволота, яка 30 років ґвалтувала і зраджувала країну, має і буде під корінь зачищена і викинута звідусіль як токсичний московський непотріб", - написав Данілов.