Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
сб, 23 вересня
+25
$   36.57
  38.9

26 лип. 2023 15:12

Останнє оновлення  
26 лип. 2023 15:14
Суспільство
0

67

0

ЗСУ не підтверджують інформацію про втрату сіл на Луганщині, яку поширили DeepState

ЗСУ не підтверджують інформацію про втрату сіл на Луганщині, яку поширили DeepState

У Силах оборони кажуть - без суттєвих змін на напрямку


Українські військові спростували заяви Міноборони РФ про окупацію трьох населених пунктів на північному сході країни, поблизу Куп'янська.

"Ми цього не підтверджуємо. Тактична лінія там особливо не змінилася", – сказав у коментарі CNN речник Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий, відповідаючи на запитання про втрати.

Нагадаємо, раніше аналітики повідомляли: «Якщо на південному флангу виступу біля Кармазинівки вдалося досягнути певної стабільності, то північніше ворог зумів захопити Надію та Сергіївку. Новоєгорівка також під ворожим контролем. Зараз важливо стабілізувати весь фронт там, бо ворог серйозно налаштувався і на Стельмахівку».26 лип. 2023 09:54

Останнє оновлення  
26 лип. 2023 15:08
Події
0

130

0
Росіянам вдалося захопити три маленькі села на Луганщині

Сватівський відтинок — якщо на південному флангу виступу біля Кармазинівки вдалося досягнути певної стабільності, то північніше ворог зумів захопити Надію та Сергіївку.


Росіянам вдалося захопити три села біля Кармазинівки, що на Луганщині. А саме: Надію (до війни - 25 жителів), Сергіївку (20 жителів) та Новоєгорівку (було 36 мешканців).

Про це повідомляють аналітики DeepState,

«По Новоєгорівці інформація, на жаль, підтвердилася. На хвилі хаосу деякі підрозділи відійшли від Надії та Сергіївки, побоюючись оточення. Будь-яка тимчасова втрата - це завжди неприємно, але зараз головне завершити стабілізаційні заходи та провести роботу над помилками», - зазначають фахівці.

Аналітики підсумували: «Сватівський відтинок — якщо на південному флангу виступу біля Кармазинівки вдалося досягнути певної стабільності, то північніше ворог зумів захопити Надію та Сергіївку. Новоєгорівка також під ворожим контролем. Зараз важливо стабілізувати весь фронт там, бо ворог серйозно налаштувався і на Стельмахівку».

ilyustratyvne-foto_large

Росіяни захопили три села