Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
нд, 03 грудня
+1
$   36.46
  39.66

20 листоп. 2023 09:04

Останнє оновлення  
20 листоп. 2023 09:05
Суспільство
0

69

0

Зеленський змінив командувача Медичних сил ЗСУ

Зеленський змінив командувача Медичних сил ЗСУ

Новим командувачем Медичних сил ЗСУ призначено генерал-майора медичної служби Анатолія Казмірчука


Президент Володимир Зеленський змінив командувача Медичних сил Збройних сил України. Ним став Анатолій Казмірчук.

Про це повідомив Зеленський у відеозверненні.

"Сьогодні є важливе кадрове рішення. За поданням міністра оборони змінив командувача Медичних сил Збройних сил України", - сказав президент.

За його словами, замість генерал-майора медичної служби Тетяни Остащенко новим командувачем призначено генерал-майора медичної служби Анатолія Казмірчука.

Відомо, що Казімірчук наразі обіймає посаду начальника Національного військово-медичного клінічного центру "Головний військовий клінічний госпіталь" у Києві.

"Завдання очевидне – і про це неодноразово говорилось у суспільстві, зокрема у спільноті наших бойових медиків, – потрібен принципово новий рівень медичного забезпечення наших воїнів", - додав президент.

Міністр оборони Рустем Умєров написав, що рішення щодо зміни командувача Медичних сил обговорювалось багато разів: "Вважаю, що причини такого кроку очевидні для всіх, хто бʼється в лавах Сил оборони України, та всіх, хто допомагає. Відповідна проблематика обговорювалась багато разів. Настав час розв'язувати проблеми медичного забезпечення наших воїнів".