Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
вт, 28 травня
+22
$   40.4
  43.97

3 січ. 2024 10:28

Останнє оновлення  
3 січ. 2024 10:28
Суспільство
0

98

0

Зеленський вручив сертифікати на квартири Героям України та рідним загиблих захисників

Зеленський вручив сертифікати на квартири Героям України та рідним загиблих захисників

Сертифікати на житло отримали герої та рідні загиблих із різних родів військ та угруповань.


Президент Володимир Зеленський вручив сертифікати на отриманням квартир Героям України та членам родин полеглих воїнів, які удостоєні цього звання посмертно.

Про це йдеться на сайті глави держави.

 «У вільному Києві, у Маріїнському палаці ми продовжуємо нашу традицію шани та вдячності воїнам України. Тим, хто захищає Україну і на землі, і в небі, і в нашому українському Чорному морі. Нашим героям, які змогли довести, що українці своїми надзвичайними вчинками та своєю надзвичайною силою здатні спрямовувати історію в правильному напрямку. Якби не такі люди, як ви, як наші Герої, якби не така сміливість українського народу, Україна б не вистояла», – сказав Президент, звертаючись до присутніх.

Президент вручив сертифікати на отримання квартир воїнам-героям зі складу Збройних Сил України: капітану Василю Боєчку, капітану Іллі Вергуну, старшому лейтенанту Олександру Коваленку, підполковнику Андрію Круглову, полковнику Миколі Паласу, старшому сержанту Андрію Водоп'янчуку, підполковнику Олегу Дмитруку, підполковнику Олександру Юрковському, а також штаб-сержанту Нацгвардії Олександру Костенку, старшому сержанту Нацгвардії Дмитру Фінашину, штаб-сержанту Державної прикордонної служби України Дмитру Кушніру, солдату ДПСУ Івану Кишенку та майстер-сержанту служби цивільного захисту ДСНС Андрію Кошовцю.

Під час церемонії Герой України Дмитро Кушнір передав Президентові військовий шеврон.

Сертифікати на квартири від Глави держави також отримали сім’ї полеглих Героїв України: рідні старшого солдата Збройних Сил України Сергія Сови, полковника ЗСУ Олександра Мариняка, молодшого сержанта Збройних Сил Михайла Несольоного, капітана ЗСУ Віктора Оцерклевича, капітана Збройних Сил України Сергія Пархоменка, майора ЗСУ Євгена Лисенка, старшого сержанта Збройних Сил Дениса Ріхтера, капітана ЗСУ Олексія Хижняка, майстер-сержанта СБУ Олександра Макаренка, капітана Нацгвардії Вадима Манька, молодшого сержанта НГУ Олександра Тимченка, полковника Нацгвардії Владислава Аллерова, капітана НГУ Віталія Грицаєнка, лейтенанта Нацгвардії Віталія Коваля, старшого лейтенанта Національної гвардії Сергія Барсукова та полковника ДПСУ Віталія Кучерявого.

Також всім українським воїнам рядового та офіцерського складу, яким із початку повномасштабного російського вторгнення присвоєно звання Героя України, та членам родин тих, хто удостоєний цього звання посмертно, держава надасть житло.

Зеленський вручив сертифікати на квартири Героям України та рідним загиблих захисниківЗеленський вручив сертифікати на квартири Героям України та рідним загиблих захисників - фото 2Зеленський вручив сертифікати на квартири Героям України та рідним загиблих захисників - фото 3Зеленський вручив сертифікати на квартири Героям України та рідним загиблих захисників - фото 4Зеленський вручив сертифікати на квартири Героям України та рідним загиблих захисників - фото 5Зеленський вручив сертифікати на квартири Героям України та рідним загиблих захисників - фото 6Зеленський вручив сертифікати на квартири Героям України та рідним загиблих захисників - фото 7Зеленський вручив сертифікати на квартири Героям України та рідним загиблих захисників - фото 8Зеленський вручив сертифікати на квартири Героям України та рідним загиблих захисників - фото 9Зеленський вручив сертифікати на квартири Героям України та рідним загиблих захисників - фото 10Зеленський вручив сертифікати на квартири Героям України та рідним загиблих захисників - фото 11Зеленський вручив сертифікати на квартири Героям України та рідним загиблих захисників - фото 12

27 груд. 2023 17:52

Останнє оновлення  
27 груд. 2023 17:52
Суспільство
0

103

0
Зеленський вручив нагороди представникам компаній оборонно-промислового комплексу

Загалом в оборонному комплексі України працює близько 300 тисяч осіб.


27 грудня президент України Володимир Зеленський зустрівся з керівниками та працівниками державних і приватних компаній оборонно-промислового комплексу та вручив державні нагороди.

Про це йдеться на сайті Офісу президента.

За словами Зеленського, загалом в оборонному комплексі України налічується близько 300 тисяч осіб.

«Я дякую вам за кожну вашу ініціативу в українській оборонній сфері та за всю вашу особисту енергію, за всі реалізовані ідеї, які додають міцності кожному з нас, загалом державі Україна», – сказав Володимир Зеленський.

Зеленський каже, що цього року завдяки компаніям українського ОПК вдалося втричі збільшити виробництво зброї й техніки порівняно з минулим роком. Також є зростання виробництва боєприпасів, зокрема для артилерії. Системно розгортається виготовлення боєприпасів для вітчизняних дронів, збільшилися кількісні та якісні показники виробництва ракет.

У наступному році окрема увага приділятиметься виготовленню вибухових речовин та порохів, яких у світі дефіцит.

«Завдання України максимально чітке: маємо зробити нашу державу настільки сильною та ефективною, щоб Росія відчувала, що на кожен їхній удар буде наша відповідь. Виконати це завдання можливо лише на основі достатнього виробництва вітчизняної зброї. Кожен, хто забезпечує Україну технікою, снарядами, всією необхідною зброєю, забезпечує нашу державу й політичною незалежністю», – наголосив він.

Зеленський також відзначив, що в оборонному комплексі постійно зростає частка приватних компаній. І вже чотири з пʼяти компаній ОПК – це недержавні підприємства.

Як повідомив Володимир Зеленський, держава зі свого боку продовжить спрощувати бюрократичні процедури – від імпорту складників до процесу допуску до експлуатації, тим часом, уряд працює над забезпеченням фінансування довгострокових контрактів. Крім того, оборонний комплекс України стане частиною міжнародної системи оборони, і вже зараз є домовленості з низкою провідних держав і компаній світу про спільне виробництво.

За вагомий особистий внесок у розвиток оборонно-промислового комплексу України, самовідданість і професіоналізм, виявлені у створенні високотехнологічної продукції в умовах воєнного стану, багаторічну сумлінну працю Володимир Зеленський вручив представникам ОПК нагороди, зокрема орден князя Ярослава Мудрого V ступеня, ордени «За заслуги» ІI та ІIІ ступенів, княгині Ольги ІIІ ступеня, медалі «За працю і звитягу».

Зеленський вручив нагороди представникам компаній оборонно-промислового комплексуЗеленський вручив нагороди представникам компаній оборонно-промислового комплексу - фото 2Зеленський вручив нагороди представникам компаній оборонно-промислового комплексу - фото 3Зеленський вручив нагороди представникам компаній оборонно-промислового комплексу - фото 4