Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
ср, 28 лютого
+7
$   38.21
  41.3

26 трав. 2023 12:00

Останнє оновлення  
22 груд. 2023 12:57
Світ
0

85

0

Японія запровадить додаткові санкції проти Росії

Японія запровадить додаткові санкції проти Росії

Японія ніколи не погоджується на ядерну загрозу Росії


c35d5b4d67

Японія запровадить додаткові санкції проти Росії після того, як саміт Великої сімки (G7) погодився посилити заходи для покарання Москви за вторгнення в Україну.

Про це повідомляє Reuters, з посиланням на заяву генерального секретара кабінету міністрів Хірокадзу Мацуно.

Мацуно, головний речник уряду Токіо, також засудив дії Росії 24 травня, у четвер щодо розміщення тактичної ядерної зброї в Білорусі, заявивши, що це ще більше посилить ситуацію навколо вторгнення в Україну.

«Як єдина країна, яка зазнала атомних бомбардувань під час війни, Японія ніколи не погоджується на ядерну загрозу Росії, не кажучи вже про її використання», – сказав Мацуно на черговій пресконференції.

Лідери країн G7, включаючи Сполучені Штати, Великобританію, Німеччину та Францію, минулого тижня продемонстрували свою рішучість підтримати Україну додатковою військовою допомогою та санкціями проти Росії на щорічному саміті, який відбувся в Хіросімі.

Відповідно до заяви міністерства закордонних справ 25 травня, у п’ятницю, у скоординованих діях з G7 Японія заморозить активи 78 груп і 17 осіб, включаючи армійських офіцерів у Росії, та заборонить експорт до 80 російських структур, таких як наукові лабораторії, пов'язані з військовими силами.

Японія також заборонить надавати Росії будівельні та інженерні послуги, хоча подробиці цього заходу будуть оголошені пізніше, йдеться в заяві міністерства торгівлі.