Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
сб, 22 червня
+29
$   40.45
  43.23

2 трав. 2023 13:39

Останнє оновлення  
22 груд. 2023 12:57
Політика
0

100

0

В Африці з'являться нові посольства України - Кулеба

В Африці з'являться нові посольства України - Кулеба

Україна вперше в історії організовує тренінги та семінари для африканських дипломатів, які опікуються у своїх міністерствах закордонних справ питаннями Європи та України.


07_kyleba

Шість африканських країн висловили зацікавленність у відкритті українських дипломатичних місій на своїх територіях.

Про це у понеділок, 1 травня, заявив глава МЗС України Дмитро Кулеба в ефірі телемарафону.

"Ми вже отримали від шести африканських країн згоду на відкриття посольств. Це перший крок, з якого все починається. Ми шукаємо активно і вже перебуваємо на просунутій фазі визначення майбутніх послів у цих країнах", - сказав Кулеба.

Він не став уточнювати, про які саме країни Африки йдеться. Але додав, що паралельно дипломатичне відомство України вперше в історії організовує тренінги та семінари для африканських дипломатів, які опікуються питаннями Європи та України.

"У такий спосіб ми насичуємо їх своїм баченням та допомагаємо їм краще зрозуміти, що відбувається, і відповідно - зайняти більш прихильну позицію", - розповів Кулеба.

Голова дипломатії підкреслив, що співпраця України з Африкою стала активною і Київ не лише посилює свою присутність на іншому континенті але й активно залучає дипломатів африканських країн до суспільного та політичного життя в країні.