0

Україна здобула три медалі в академічному веслуванні на чемпіонаті Європи

Українська команда здобула два «срібла» та одну «бронзу»

347413464_932309364696577_243796143597338653_n

Українські спортсмени вибороли три медалі в академічному веслуванні на чемпіонаті Європи у словенському місті Блед.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Міністерства молоді та спорту.

Зазначається, що українські паравеслувальники вибороли три медалі – два «срібла» та одну «бронзу», зокрема:

• «Срібло» здобули Роман Полянський (одиночка, клас PR1) і Дарія Котик та Станіслав Самолюк (двійка змішана, клас PR3).
  • «Бронзу» здобули Світлана Богуславська та Ярослав Коюда (двійка змішана, клас PR2).
Більше фото

28 трав. 2023 17:36

Спорт
0

253

0
Еліна Світоліна виграла перший тенісний турнір після декрету, розбивши у фіналі росіянку

Всі призові вона передасть на допомогу українським дітям.

svitolina

Українська тенісистка Еліна Світоліна стала переможницею престижного турніру серії WTA-250 у Страсбурзі. Це її перша перемога після народження дитини і декрету.

Новину повідомив Тенісний портал з посиланням на твітер-сторінку WTA.

Відомо, що у фіналі, який відбувся в суботу, 27 травня, Світоліна впевнено переграла росіянку Анну Блінкову – 6:2, 6:3.

При цьому українка обіграла ще одну представницю країни-агресора, яка виступала під нейтральним прапором – Варвару Грачову (6-й номер посіву): 6:3, 6:4.

Це друга перемога Еліни та турнірі у Страсбурзі. Вперше вона це зробила 2020 року.

«Всі мої призові я передам на допомогу українським дітям, які цього найбільше потребують цього важкого часу. Також я хотіла б подякувати Франції за ту неймовірну роботу, яку ви робите, як ви приймаєте у себе українців і робите все, щоб вони відчули, що це їхній другий будинок. Велике дякую! Слава Україні!» - зазначила спортсменка.

Тепер на рахунку Світоліної 17 одиночних титулів WTA у кар’єрі (із 20 фіналів).

Нинішня перемога дозволить українці повернутися до топ-200 світового рейтингу. Світоліна повернулася до змагань після декрету лише вісім тижнів тому.