Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
пн, 15 квітня
+8
$   39.57
  42.16

24 черв. 2023 10:46

Останнє оновлення  
22 груд. 2023 12:57
Світ
0

154

0

«Удар в спину». Що сказав Путін в екстреному зверненні через дії Пригожина

«Удар в спину». Що сказав Путін в екстреному зверненні через дії Пригожина

Дії ПВК "Вагнер" він назвав "ударом у спину" і порівняв ситуацію з жовтнем 1917 року.


Screenshot_2

Володимир Путін виступив з екстреним зверненням до росіян на тлі протистояння між творцем ПВК "Вагнер" Євгеном Пригожиним і російським військовим керівництвом, яке стрімко набирає обертів з вечора п'ятниці.

Російський лідер звернувся "до росіян, військових та силових відомств і до тих, кого обманом та погрозами штовхнули на шлях збройного заколоту", передає ВВС.

Дії ПВК "Вагнер" він назвав "ударом у спину" і порівняв ситуацію з жовтнем 1917 року.

Під час свого короткого виступу Путін також наголосив, що збройні сили РФ отримали наказ "щодо нейтралізації тих, хто організував збройний заколот", додавши, що до них "буде вжито рішучих дій, вони будуть жорсткими".

У своєму зверненні Путін жодного разу не згадав імені Пригожина.

За кілька годин до цього російська влада запровадила на території Москви, а також Московської та Воронезької областей режим контртерористичної операції.

У суботу вранці з'явилися непідтверджені відео, на яких війська "Вагнера" ходять вулицями російського міста Ростов-на-Дону. На одному відео видно, як озброєні люди в уніформі оточують штаб поліції.

Влада звернулась до мешканців міста, розташованого за 100 км від кордону з Україною, з проханням зберігати спокій і залишатися вдома.

У Воронежі найманці ПВК "Вагнер" взяли під контроль усі військові об'єкти, повідомило агентство Reuters з посиланням на джерело у російських спецслужбах.

Інших підтверджень цієї інформації поки немає.


24 черв. 2023 07:41

Останнє оновлення  
22 груд. 2023 12:57
Світ
0

154

0
«Вагнерівці» захоплюють адмінбудівлі у Ростові

Пригожин блокує штаб Південного військового округу в Ростові.


photo_5237713665900268192_y

Мер Москви Сергій Собянін заявив, що у зв’язку з діями ПВК «Вагнер» на території Росії в місті проводяться «антитерористичні заходи», запроваджено додатковий контроль на дорогах.

Про це повідомляють російські пропагандистські ресурси, зокрема ТАСС, передає Укрінформ.

За словами президентського речника Дмитра Пєскова, силовики цілодобово доповідають президентові РФ Володимиру Путіну про заходи, які вони вживають у зв'язку діями «вагнерівців»

"Спеціальні служби, силові відомства, а саме Міністерство оборони, ФСБ, МВС, Росгвардія, у режимі цілодобової роботи постійно доповідають президенту про заходи, яких вживають, у контексті виконання раніше наданих ним доручень", – цитує видання слова Пєскова.

Тим часом ФСБшна "соціальна" мережа «ВКонтакте» заблокувала одну із заяв ватажка ПВК «Вагнер» Євгена Пригожина. Також деякі матеріали, пов'язані з ним, блокує «Яндекс».

Російські провайдери, ймовірно, розпочали блокування новин у Google. Доступ до ресурсу є лише у 25% користувачів, повідомляють "Важные истории".

У російських Телеграм-каналах поширюються відео про захоплення «вагнерівцями» адміністративних будівель та військових будівель у Ростові, які були здані без бою. Пригожин блокує штаб Південного військового округу в Ростові.

Повідомляється про рух колон ПВК до Воронежа.