Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
сб, 24 лютого
+8
$   38.35
  41.56

30 січ. 2024 14:01

Останнє оновлення  
30 січ. 2024 14:01
Економіка
0

702

0

Цьогоріч «Укрпошта» планує відкрити 41 вантажне відділення

Цьогоріч «Укрпошта» планує відкрити 41 вантажне відділення

Які ще зміни чекають на «Укрпошту»?  


У 2024 році «Укрпошта» планує відкрити 41 вантажне відділення в обласних центрах країни.

Про це пише Forbes з посиланням на пресслужбу компанії.

Так поштовий оператор вирішив запровадити проєкт вантажних відділень, які б зосереджувалися лише на прийманні та видачі відправлень, проаналізувавши запити клієнтів і партнерів та попит на послуги.

У вантажних відділеннях доступні:

  • надсилання й відправлення посилок (по Україні та світу) вагою до 30 кг з максимальною стороною 200 см;
  • післяплата за товари;
  • купівля паковання.

Також у перспективі розглядається підвищення вагових критеріїв чи робота без вагових обмежень.

Наразі «Укрпошта» вже переформатувала 13 відділень у Харкові, Одесі, Хмельницькому та Чернівцях, що розташовані на базарах, у вантажні.

Впродовж року планується відкрити 41 нове вантажне відділення в обласних центрах, а згодом охопити і інші ключові міста з чисельністю населення понад 80 000. Перше відділення вже відрите у Харкові за адресою: проспект Героїв Харкова, 118.

У планах також відкриття вантажних відділень закритого типу – на території корпоративних клієнтів. Компанія вже працює з ROZETKA, Yves Rocher й «Епіцентром».

26 груд. 2023 12:45

Останнє оновлення  
26 груд. 2023 12:45
Суспільство
0

75

0
Вперше з 2002 року: «Укрпошта» доставила міжнародні відправлення залізницею

Доставили 3 вагони з майже 80 тисячами посилок.


«Укрпошта» вперше в 2002 року доставила міжнародні відправлення з-за кордону до України залізницею. Сталося це через блокування більшості автомобільних пунктів пропуску на кордонах із Польщею та Словаччиною, а також збільшення черг на пунктах пропуску, які залишаються відкритими.

Про це повідомили на сторінці компанії.

«Вперше з 2002 року ми прийняли міжнародну пошту через транспортування вантажними залізничними вагонами. Це стало можливим завдяки Укрзалізниці та пошті Естонії, яка є нашим ключовим транзитним партнером у доставці посилок зі світових маркетплейсів, зокрема китайських онлайн-магазинів», – кажуть в компанії.

В «Укрпошті» додають, що тепер блокади на кордонах із Польщею та Словаччиною і значні черги на відкритих автомобільних пунктах пропуску не впливатимуть на доставку міжнародні замовлення. На відміну від автомобільних шляхів, залізницею посилки долають кордон за 1 добу.

В першій тестовій доставці до України залізницею прибули 3 вагони із майже 80 тисячами посилок клієнтів зі світовий маркетплейсів.

«Нове транспортне рішення дозволить компаніям не залежати від ситуації на кордоні та доставляти будь-які обсяги посилок клієнтів Укрпошти», – додають в компанії.

Вперше з 2002 року: «Укрпошта» доставила міжнародні відправлення залізницеюВперше з 2002 року: «Укрпошта» доставила міжнародні відправлення залізницею - фото 2

16 січ. 2024 17:38

Останнє оновлення  
16 січ. 2024 17:38
Суспільство
0

77

0
Українці обирають найкращу марку. Як проголосувати?

Переможців оголосять 24 січня.


«Укрпошта» закликає громадян визначити найкращу марку 2023 року. Компанія оголосила про початок конкурсу.

Про це повідомив гендиректор компанії Ігор Смілянський.

Користувачі обиратимуть серед 18 випусків — 10 окремих марок та 8 поштових блоків, — які ввели в обіг упродовж 2023 року.

Щоб віддати свій голос за марку, яка вам здається найкращою, потрібно в коментарях під дописом гендиректора Смілянського або на Facebook та Instagram Укрпошти залишити один коментар з двома номерами за шаблоном: “найкраща марка №…; найкращий блок №…”.

Голосування триватиме з 16 по 21 січня, результати будуть відомі 24 січня. Авторам ескізів вручать призи.17 січ. 2024 17:42

Останнє оновлення  
17 січ. 2024 17:42
Суспільство
0

102

0
«Укрпошта» продовжила програму обміну ламп

Запаси LED-ламп будуть поповнювати доки лампочки будуть у наявності.


«Укрпошта» продовжила програму обміну ламп розжарювання. Нині у відділеннях доступно близько 7 млн LED-ламп.

Про це повідомили на сайті Укрпошти.

Зазначається, що запроваджена урядом програма продовжує діяти як для фізичних, так й для юридичних осіб.

Особливі умови діють для пенсіонерів, які вже раніше скористалися обміном — вони мають можливість отримати додатково до 5 LED-ламп. Для цього необхідно показати пенсійне посвідчення, паспорт та ідентифікаційний код.

Інші також мають можливість отримати до 5 світлодіодних ламп в обласних центрах, у міських та сільських відділеннях «Укрпошти» по всій країні.

«Крім того, програма надалі відкрита і для юридичних осіб, таких як: медичні заклади, школи, дитячі садки, поліклініки та ОСББ, які мають можливість отримати LED-лампи, подавши відповідну заяву на порталі Дія», — йдеться у повідомленні.

У відділеннях, де спостерігається найвищий попит, запаси LED-ламп будуть поповнювати доки лампочки будуть у наявності.

Майже за рік від початку програми, українці обміняли у відділеннях Укрпошти понад 33 мільйони ламп, 10 млн з яких обміняли пенсіонери лише за місяць від оголошення про додатковий обмін світлодіодів у грудні 2023-го.