Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
пт, 24 травня
+15
$   39.92
  43.31

16 січ. 2024 18:00

Останнє оновлення  
16 січ. 2024 18:02
Політика
0

534

0

«Цей рік має стати вирішальним», «Путін любить гроші понад усе» - ключові тези вступу Зеленського у Давосі

«Цей рік має стати вирішальним», «Путін любить гроші понад усе» - ключові тези вступу Зеленського у Давосі

Виступ Володимира Зеленського у Давосі.


«Цей рік має стати вирішальним», «Путін любить гроші понад усе» - ключові тези вступу Зеленського у Давосі

16 січня президент Володимир Зеленський виступив на Всесвітньому економічному форумі уДавосі. Свою промову він розпочав болючими питаннями: Коли закінчиться війна? Чи можлива Третя світова війна? Чи настав час вести переговори з Путіним? Глава Української держави пригадав всі війни, розпочаті Путіним: у Криму, в Європі, в Судані, Малі, у Сирії. Та запевнив, що кожна інвестиція у впевненість захисника скорочує війну.

Головні тези виступу Зеленського у Давосі

 • Насправді Путін уособлює війну. Ми всі знаємо, що він є єдиною причиною, чому тривають різні війни й конфлікти й чому всі спроби відновити мир зазнали невдачі. …Ми повинні змінитися. Ми всі повинні змінитися настільки, щоб божевілля, яке живе в голові цієї людини або будь-якого іншого агресора, не взяло гору.
 • Можливі напрямки й навіть часові межі нової російської агресії поза Україною стають все більш очевидними. Дозвольте дуже чесно запитати: яка європейська країна сьогодні може забезпечити боєздатну армію нарівні з нашою, яка стримує Росію? І скільки чоловіків і жінок ваші країни готові відправити на захист іншої держави, іншого народу? ...У будь-якому жорстокому протистоянні завжди є момент, коли катастрофу можна зупинити. Україна є такою можливістю.
 • Через заклик не провокувати ескалацію було втрачено час. Втрачено життя багатьох наших найдосвідченіших воїнів, які воювали з 2014 року. Були втрачені деякі можливості.
 • Усі думали, що в Росії є ракети, які неможливо збити. «Патріоти» збивають усе.
 • Ми повинні здобути перевагу в повітрі для України так само, як ми здобули перевагу на Чорному морі. Ми можемо це зробити. Партнери знають, що потрібно і в яких кількостях. Це дасть змогу досягти прогресу на землі.
 • Слабкістю Заходу є те, що ядерна промисловість Росії досі не перебуває під світовими санкціями, хоча Путін – єдиний терорист у світі, який узяв у заручники атомну електростанцію.
 • Путін любить гроші понад усе. Що більше мільярдів він, його олігархи, друзі та спільники втратять, то більше він шкодуватиме про те, що розпочав цю війну. Путін повинен пошкодувати. Нам потрібно, щоб він програв.
 • Цей рік має стати вирішальним. Чи може замороження війни в Україні стати її кінцем?
 • Але Путін – хижак, який не задовольняється замороженими продуктами. І ми повинні захищати себе, своїх дітей, свої домівки, свої життя. Ми повинні це зробити. Ми можемо перемогти його на землі. Ми це довели. І на морі, і в небі. Ми нарощуємо виробництво зброї.
 • Ми маємо зробити можливою відповідь на найбільш вагоме запитання: війна закінчиться справедливим і надійним миром.
 • Учора я мав дуже продуктивні переговори із Президенткою Швейцарії, на яких обговорювалася можливість проведення саміту на рівні лідерів у Швейцарії – першого Глобального саміту миру. Сьогодні наші команди вже розпочали роботу над організацією такого саміту. Не Третьої світової війни, а Глобального саміту миру. І я запрошую кожного лідера й кожну країну, яка поважає мир і міжнародне право, приєднатися до нас.
title

Виступ Володимира Зеленського

16 січ. 2024 09:27

Останнє оновлення  
16 січ. 2024 09:27
Політика
0

342

0
Україна та Швейцарія розпочинають підготовку до проведення Глобального саміту миру

Швейцарія підтримує мирний процес


Фото - ОП

Президент України Володимир Зеленський і президентка Швейцарської Конфедерації Віола Амхерд домовилися про початок підготовки до проведення у Швейцарії Глобального саміту миру на рівні лідерів держав.

Про це повідомляє Офіс президента.

Президент України наголосив, що цей саміт має наповнити необхідною енергією усе, чого вже вдалося досягти, та має визначити, що завершення війни повинне бути виключно справедливим, а відновлення сили міжнародного права – справді повним.

«Швейцарія в цьому – наш партнер. Дякую», – сказав Володимир Зеленський.

Зі свого боку Віола Амхерд наголосила, що Швейцарія підтримує мирний процес.

«Швейцарія готова організувати Саміт. Ми домовилися, що будемо поглиблено займатися цим питанням, щоб процес встановлення миру був успішним, і наші команди відразу почнуть цим займатися. З нашого боку ми вже призначили особу, яка опікуватиметься цим питанням», – сказала вона.

«Швейцарія і в майбутньому виступатиме за надійний і тривалий мир в Україні. Швейцарія рада тому, що може зробити внесок у це», – додала Віола Амхерд.

Україна та Швейцарія розпочинають підготовку до проведення Глобального саміту миру