Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
пт, 24 травня
+15
$   39.92
  43.31

28 берез. 2024 07:13

Останнє оновлення  
28 берез. 2024 07:13
Світ
0

629

0

Таліби в Афганістані обіцяють забивати жінок камінням до смерті

Таліби в Афганістані обіцяють забивати жінок камінням до смерті

Таліби кажуть, це символізуватиме боротьюу із західною демократією. 


Фото - ілюстративне

Верховний лідер«Талібану» Мавлаві Хібатулла Ахундзада пообіцяв почати публічно забивати жінок камінням до смерті на знак боротьби з західною демократією.

Про це повідомляє The Telegraph.

«Ви кажете, що це порушення прав жінок, коли ми забиваємо їх камінням до смерті. Проте ми незабаром запровадимо покарання за подружню зраду. Ми бичуватимемо жінок публічно. Ми забиватимемо їх камінням до смерті публічно. Все це суперечить вашій демократії, але ми продовжуватимемо це робити. Обидві сторони кажуть, що захищають права людини, але ми робимо це як представник Бога, а ви — як представник диявола», — сказав Ахундзада в голосовому зверненні до західних чиновників, яке транслювали на державному телебаченні у минулі вихідні.

Підконтрольне зараз «Талібану» державне телебачення Афганістану транслює голосові повідомлення нібито від Ахундзади, якого бачили лише на кількох старих портретах, але ніколи на публіці. Вважається, що він базується в південному Кандагарі, оплоті Талібану.

Незважаючи на обіцянки більш поміркованого уряду, «Талібан» швидко повернувся до публічних страт і бичувань, подібних до тих, що були під час їхнього попереднього правління наприкінці 1990-х років. Організація Обʼєднаних Націй різко засудила «Талібан» і закликала керівництво країни припинити таку практику.

У своєму голосовому зверненні Ахундзада сказав, що права жінок, які обстоювало міжнародне співтовариство, суперечать суворій інтерпретації талібами ісламського шаріату.

«Чи хочуть жінки прав, про які говорять жителі Заходу? Вони проти шаріату та поглядів священнослужителів — священнослужителів, які повалили західну демократію», — сказав він.

За словами колишньої держслужбовиці Афганістану Тали, кошти, які «Талібан» отримує в якості гуманітарної допомоги, просто «годують» їхній суворий режим.