0

Світоліна виграла у першої ракетки світу і вийшла до півфіналу Wimbledon

Світоліна вдруге за кар'єру вийшла до півфіналу Wimbledon

gettyimages_1523561304_1300x820

11 липня у чвертьфіналі одиночного жіночого розряду турніру Wimbledon українська тенісистка Еліна Світоліна (№76 WTA) виграла у першої ракетки світу Іги Швентек із Польщі 7:5, 6:7 (5:7), 6:2.

Про це повідомляє сайт WTA.

Світоліна мала шанс перемогти в цьому поєдинку у двох сетах. Вигравши першу партію 7:5, у другій українка вела 4:1 на тай-брейку, але дозволила Швентеку перехопити ініціативу і поступилася 5:7, віддавши суперниці другий сет (6:7).

У третьому сеті перевага української спортсменки не викликала сумнівів, Світоліна віддала Швентек лише два гейми.– 6:2.

Світоліна зрівняла рахунок у особистих зустрічах зі Швентек (1:1) і вдруге за кар'єру вийшла до півфіналу Wimbledon (вперше– у 2019 році).

У 2023 Wimbledon проходить з 3 липня по 16 липня на трав'яному покритті. Призовий фонд турніру– £44,7 млн ($57 млн).

10 лип. 2023 10:03

Спорт
0

159

0
Еліна Світоліна обіграла білоруску та вийшла до чвертьфіналу Вімблдону

Світоліна перемогла з рахунком — 2:6, 6:4, 7:6 (11:9).

357782390_815085799989545_5851157282627340686_n_1300x820

76-та ракетка світу українська тенісистка Еліна Світоліна здобула перемогу в матчі четвертого кола турніру серії Великого шолома над білорускою Вікторією Азаренко (№ 20 у рейтингу WTA).

Трилер на траві, як встигли вже прозвати поєдинок уболівальники, завершився перемогою Світоліної з рахунком — 2:6, 6:4, 7:6 (11:9).

Світоліна вісім разів подала навиліт, не припустилася жодної подвійної помилки і реалізувала три брейк-пойнти з дев’яти зароблених. На рахунку тенісистки з Білорусі чотири ейси, вісім подвійних помилок і чотири реалізовані брейк-пойнти з шести.

У наступному раунді Вімблдону Еліна Світоліна зіграє проти першої ракетки світу Іги Свьонтек із Польщі.