Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
вт, 03 жовтня
+7
$   36.57
  38.52

29 груд. 2022 14:13

Останнє оновлення  
1 берез. 2023 12:22
ПодіїТоп новини
0

27

0

Смертельну пожежу в реанімації спричинила свічка «за упокій»

Смертельну пожежу в реанімації спричинила свічка «за упокій»


Причиною пожежі у Косівській центральній районній лікарні стало нехтування правилами пожежної безпеки. Вибух спричинив вогонь від свічки.

Таку інформацію опублікувала Державна служба з надзвичайних ситуацій.

В реанімації працювали одночасно 5 кисневих концентраторів, що створило умови для перенасиченості повітря киснем. Після трагічної загибелі одного з пацієнтів лікарні від covid-19, один із співробітників закладу, за традицією, поставив заупокійну свічку.

Від контакту відкритого вогню з перенасиченим  киснем  повітрям в реанімаційній палаті миттєво  зайнялося медичне обладнання, тканина та інші предмети… У таких умовах швидкого поширення пожежі було не уникнути.

«За таку страшну помилку і людям, і державі довелося заплатити дуже високу ціну – загинуло троє людей. Наразі лікарі борються за життя тих, хто отримав травми, а ДСНС проведе невідкладні перевірки лікарень на стан пожежної безпеки.

Ми вже зараз закликаємо керівників медичних установ суворо заборонити використання відкритого вогню в реанімаційних відділеннях та поблизу кисневого обладнання», - зазначають рятувальники.

Нагадаємо, у відділенні реанімації Косівської міської лікарні на Івано-Франківщині внаслідок пожежі загинули люди. Пожежа виникла 28 грудня о 21:22 у чотириповерховій будівлі міської лікарні Косова на першому поверсі в палаті реанімаційного відділення. Пролунав вибух.