Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
ср, 21 лютого
+6
$   38.48
  41.54

22 трав. 2023 08:56

Останнє оновлення  
22 груд. 2023 12:57
Культура
0

133

0

Слухайте новий спільний трек «Океану Ельзи» та KOLA

Слухайте новий спільний трек «Океану Ельзи» та KOLA

Пісня присвячена важкій розлуці з близькими, яку зараз переживають сотні тисяч людей, і особливо — військові.


Okean-Elzy-ta-Kola-vypustyly-pisnyu-Koly-my-dvoye

"Коли ми двоє" — новий пронизливий трек, записаний у дуеті гурту "Океан Ельзи" зі співачкою KOLA. Пісня, яку, за словами Святослава Вакарчука, він написав "на одному диханні", зʼявилася за один зимовий вечір. Вона присвячена важкій розлуці з близькими, яку зараз переживають сотні тисяч людей, і особливо — військові.

Ідея зробити дует та заспівати разом саме з KOLA виникла у Вакарчука вже пізніше — коли був у черговій поїздці на Схід.

"В авто тихо працювало радіо, я почув одну з пісень KOLA, а за вікном в цей час було невеличке прифронтове місто, автівки з військовими, цивільні, які поспішали у своїх справах. І серед всього цього стурбованого життя на узбіччі стояла обійнявшись пара: він у формі, вона — з невеличкою валізою. Я не знаю, чи говорили вони про щось, чи просто мовчали, чи щойно приїхала дівчина, чи вже збиралася повертатись. Але в той момент зрозумів, що "Коли ми двоє" — то діалог двох. І дякую Насті, що тонко відчула те саме і пісня набула саме такого звучання", — коментує фронтмен гурту "Океан Ельзи".

"Це дуже відверта пісня, яку зрозуміють тільки закохані, особливо ті, що не мають можливості бачитися щодня, а буває, й місяцями. Вона ніжна, пристрасна і трохи сумна, адже у героїв "ніч лише одна". Я дуже полюбила її, вона особлива та близька для мене особисто. Також неймовірна рада, що співаю її з кумиром мого життя Святославом Вакарчуком. Впевнена, слухачі полюблять цю пісню так само сильно, як і я", — розповіла Анастасія Прудіус, яка виступає під іменем KOLA.

2e9c652-photo-5422504788429489399-y

Океан Ельзи & KOLA - Коли ми двоє


0
0