Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
сб, 22 червня
+28
$   40.45
  43.23

26 лют. 2024 11:07

Останнє оновлення  
26 лют. 2024 11:07
Події
0

145

0

Розвідка дізналася, скільки ракет і артснарядів планує виготовити Росія

Розвідка дізналася, скільки ракет і артснарядів планує виготовити Росія

Розвідка каже, що Росія забрала із Білорусі всі боєприпаси. 


У лютому 2024 року росіяни запланували випустити 130 ракет класу «Іскандер», «Калібр», Х-101, Х-32, «Кинджал». Також у планах створення 2,7 млн снарядів.

Такі цифри озвучив представник ГУР МО України Вадим Скібіцький.

За його словами, на Росії створили центр, який займається заміщенням іноземних комплектуючих, особливо електронної бази, на елементи російського виробництва.

«Вони гірші за якістю, не такі досконалі, але дозволяють виробляти зброю. Зараз росіяни використовують ракети, виготовлені у четвертому кварталі 2023 року ― тобто одразу з конвеєра. Ми бачимо, що ракети перестають відповідати заявленим характеристикам, їхня якість погіршується», - зазначив Скібіцький.

Минулого року росіяни виготовили близько 2 млн снарядів 122 мм та 152 мм.

У 2024 році росіяни планують виготовити 2,7 млн снарядів.

«Побачимо, чи будуть ці плани здійснені, бо це потребує модернізації виробництва, розконсервації чи створення нових ліній.

З Білорусі росіяни вивезли вже всі боєприпаси, зараз звідти немає що брати», - додав представник розвідки.

Із Північної Кореї росіяни вже отримали 1,5 млн снарядів 122 мм та 152 мм. Це боєприпаси 70-80 років, половина з них не спрацьовує.

В обмін на постачання снарядів, ракет та іншого озброєння Пхеньян прагне отримати від Москви військові технології для розбудови свого військово-промислового комплексу.

Зокрема, Північна Корея просить у Кремля технології, які стосуються ядерної зброї.

«За це Росію треба притягати до відповідальності.

Ядерний шантаж ― дуже потужний інструмент, який РФ використовує для впливу на політичні  процеси, зокрема, у Європі.Держава-агресор Росія має проти нас близько 300 бойових літаків.

F-16 ― це один із засобів, який дозволить, зокрема, винищувати російську авіацію, що застосовується для нанесення бомбових ударів. Тоді вже не буде 75 ворожих бомб по Авдіївці за одну лише добу, або по Кринках, де росіяни кидали, наприклад, 35-45 бомб по одному нашому маленькому плацдарму», - додав Скібіцький.

Він переконаний, що у Кремлі дуже бояться, що потужна західна техніка прийде в Україну, тому агресор поставив для себе завдання знищити і нашу авіацію, і інфраструктуру.

В РФ формують так званий «добровольчий корпус» на 18 000 осіб, куди входять і колишні «ваґнерівці». Керує цим процесом міністерство оборони держави-агресора. Діють ці «бригади ветеранів» за принципом «ваґнера» ― постійні штурми і досягнення результату будь-якою ціною.

Завербовані Росією іноземці, зокрема африканці, сирійці, йдуть на війну, щоб за першої ж нагоди втекти і потім потрапити до Європи.