Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
нд, 03 грудня
+1
$   36.46
  39.66

17 листоп. 2023 12:43

Останнє оновлення  
17 листоп. 2023 12:43
Політика
0

108

0

Росія хоче зробити в Україні «Майдан 3» - Зеленський

Росія хоче зробити в Україні «Майдан 3» - Зеленський

Через війну Ізраїлю та ХАМАС поставки артилерійських снарядів в Україну уповільнилися.


Володимир Зеленський заявив, що росіяни прагнуть посіяти розкол в українському суспільстві, створити хаос усередині країни та, зрештою, усунути президента.

Про це пише Bloomberg.

«У нашої розвідки є інформація, яка також надійшла від наших партнерів», — зазначив Зеленський. Він розказав про дезінформаційну кампанію, відому всередині країни як «Майдан 3».

«Майдан для них — це переворот, тому операція [для росіян] зрозуміла», — сказав Зеленський.

Також президент додав, що через війну Ізраїлю та ХАМАС поставки артилерійських снарядів в Україну уповільнилися. За його словами, учасникам бойових дій на Близькому Сході потрібні 155-міліметрові снаряди, які також необхідної Україні для відсічі російської агресії.

«Зараз я зосереджений на тому, щоб отримати допомогу від Заходу. [Їхній] фокус зміщується через Близький Схід та інші причини. Без підтримки ми будемо рухатися назад», — наголосив Зеленський.

 

16 листоп. 2023 10:02

Останнє оновлення  
16 листоп. 2023 10:02
Політика
1

72

0
Зеленський зустрівся із новопризначеним міністром закордонних справ Великої Британії

Володимир Зеленський подякував британському уряду за активну підтримку функціонування "зернового коридору".


Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із новопризначеним державним секретарем у закордонних справах, справах Співдружності націй та розвитку Сполученого Королівства Великої Британії і Північної Ірландії Девідом Камероном, який перебуває в Україні з візитом.

Про це повідомляє Офіс президента.

Глава держави привітав Девіда Камерона з призначенням міністром закордонних справ і подякував за те, що свій перший робочий візит на новій посаді він здійснив до Києва.

«Це дуже важливо, особливо зараз, коли світ приділяє свою увагу не лише ситуації на полі бою в Україні. Ми вдячні за непохитну підтримку України з боку Сполученого Королівства. Вдячні за теплий прийом українських громадян у Великій Британії. І раді тому, що ви приїхали в Україну», – сказав Володимир Зеленський.

Президент високо оцінив оборонну співпрацю зі Сполученим Королівством, що дає ЗСУ змогу ефективно захищатися від нападу агресора, зокрема завдяки далекобійній зброї. Глава держави наголосив, що ще одним важливим пріоритетом напередодні зимового періоду є посилення української системи ППО для захисту громадян та критичної інфраструктури від російських обстрілів.

Було обговорено безпекову ситуацію в Чорному морі та подальшу роботу альтернативного «зернового коридору». Володимир Зеленський подякував британському уряду за активну підтримку функціонування цього маршруту та спільні зусилля з упровадження страхування цивільних суден, що ним проходять.

Співрозмовники скоординували позиції щодо реалізації спільних багатосторонніх і двосторонніх ініціатив, зокрема в контексті просування Української формули миру та напрацювання безпекових гарантій у розвиток ухваленої «Групою семи» на Вільнюському саміті НАТО Спільної декларації про підтримку України.

Окрему увагу було приділено питанням євроатлантичної інтеграції нашої держави й підтримки Великою Британією поступу України до членства в НАТО.