Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
сб, 30 вересня
+18
$   36.57
  38.74

30 берез. 2022 09:06

Останнє оновлення  
1 берез. 2023 12:23
ПодіїТоп новини
0

31

0

Росія хоче ввести в оману. Рух російських військ є «передислокацією», а не «відведенням» - розвідка

Росія хоче ввести в оману. Рух російських військ є «передислокацією», а не «відведенням» - розвідка


Продовжується відведення підрозділів збройних сил Російської Федерації з території Київської та Чернігівської областей. У Генштабі заявляють, що загарбники намагаються ввести в оману так званим "відведенням" і їх відмовою від задуму оточення Києва.

Повідомляє Генштаб ЗСУ, Радіо Свобода.

За деякими ознаками противник здійснює перегрупування підрозділів для зосередження основних зусиль на Східному напрямку.

"Так зване "відведення військ", ймовірно, є ротацією окремих підрозділів і має на меті введення в оману військового керівництва Збройних Сил України та створення хибної уяви щодо відмови окупантів від задуму оточення міста Києва", йдеться у повідомленні Генштабу.

Водночас у Білому домі заявляють, що вірити заявам Росії про «скорочення активності» біля Києва не слід, доки вони не збігаються з діями, і що будь-яке переміщення російських військ поблизу Києва є «передислокацією, а не відведенням».

На брифінгу 29 березня директорка з комунікацій Білого дому Кейт Бедінґфілд заявила, щодо думки президента Джо Байдена, який наголошує на спостереженні відповідності дій словам РФ. Ми повинні чітко розуміти реальність того, що відбувається на місцях, і нікого не слід обманювати заявами Росії. Ми вважаємо, що будь-яке переміщення військ від Києва є передислокацією, а не відведенням.

"Світ має бути готовим до великого наступу на інші території України. Усі повинні очікувати, що ми й надалі спостерігатимемо напади по всій Україні», – каже директорка.

Вона нагадала, що під час поїздки до Європи президент США Джо Байден спрогнозував «те, що нас чекає довга проблема», і що союзники і партнери мають зберігати рішучість і продовжувати підвищувати ціну агресії для Росії й зміцнювати Україну.