Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
вт, 28 травня
+22
$   40.4
  43.97

9 січ. 2024 17:22

Останнє оновлення  
9 січ. 2024 17:22
Економіка
0

382

0

ПриватБанк надав можливість виплачувати зарплати через смартфон

ПриватБанк надав можливість виплачувати зарплати через смартфон

На сьогодні понад половина українського бізнесу виплачує зарплати своїм співробітникам саме через ПриватБанк.


Державний Приватбанк оновив застосунок «Приват24 для бізнесу», завдяки якому тепер бізнес-клієнти можуть виплачувати своїм працівникам зарплати через смартфон.

Про це повідомили на сторінці банку.

«Оновлений функціонал мобільного банку для бізнес клієнтів «Приват24 для бізнесу» дозволяє не лише переглядати та підписувати вже створені зарплатні відомості, як раніше, а і створювати нові відомості та робити платежі до них», – йдеться в повідомленні.

В банку зазначили, що на сьогодні більшість українського бізнесу виплачують зарплату своїм співробітникам через Приватбанк. Завдяки оновленню клієнти отримують можливість робити зарахування цілодобово та за лічені хвилини.

«Зарахування зарплати однією відомістю на картки Приватбанку та картки інших банків позбавляє додаткової роботи з створення кількох відомостей, якщо співробітники бажають отримувати зарплату у різних банках», – додали у Приватбанку.

Також у банку працює окрема лінія консультантів з підтримки бухгалтерів для допомоги в вирішенні зарплатних питань.

21 листоп. 2023 14:31

Останнє оновлення  
22 груд. 2023 12:58
Економіка
0

144

0
Приват24 запустив новий сервіс проти шахраїв

Клієнтам, що стикнулися з шахрайством не треба телефонувати до банку та чекати з’єднання з оператором.


Screenshot_11

У мобільному додатку Приват24 з’явився новий сервіс, який допоможе українцям, які стикнулися з шахрайством, терміново інформувати банк про такі випадки та швидко отримати допомогу чи консультацію.

Про це повідомили у пресслужбі ПриватБанку.

Новий сервіс банку спрямований на те, щоб допомогти клієнтам у стресовій ситуації та зменшити потенційні збитки від шахрайства за рахунок швидкого впровадження блокуючих дій.

Зазначається, що відтепер клієнтам, що стикнулися з шахрайством не треба телефонувати до банку та чекати з’єднання з оператором. Терміновий сервіс інформування про шахрайство у Приват24 автоматично включає всі необхідні заходи, щоб запобігти подальшим спробам шахрайства та мінімізувати ризики для клієнта, а в деяких випадках автоматично створити заявку на повернення коштів.

Приват24 запустив новий сервіс проти шахраїв

Новий «антишахрайський» сервіс доступний в мобільному додатку Приват24 в меню Комунікації (у правому верхньому куті на головному екрані додатку). Щоб отримати допомогу від банку, якщо шахраї списали кошти з картки, не отримали оплачений товар чи ненавмисно передали персональні дані шахраям, треба відповісти на прості питання у розділі «Повідомити про шахрайство».

Також ПриватБанк закликає клієнтів за допомогою нового сервісу передавати інформацію про шахрайські (фішингові) сайти, підозрілі телефонні номери зловмисників, щоб разом протидіяти шахрайству.