Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
пн, 15 квітня
+9
$   39.57
  42.16

23 черв. 2023 10:00

Останнє оновлення  
22 груд. 2023 12:57
Суспільство
0

133

0

Протягом 2-3 місяців будуть активні бойові дії – ГУР

Протягом 2-3 місяців будуть активні бойові дії – ГУР

У середині літа буде проведена оцінка спроможностей Росії і можна буде прогнозувати можливий характер її дій на осінь-зиму


20221117-02

Найближчим часом триватимуть активні бойові дії на фронті, а в середині літа буде проведена оцінка спроможностей Російської Федерації.

Про це в інтерв'ю “РБК-Україна” сказав заступник начальника ГУР Міноборони Вадим Скібіцький.

"На весь рік давайте не будемо прогнозувати. Скажу так: у найближчі 2-3 місяці будуть активні бойові дії. Як наступального, так і оборонного характеру, тому що наша стратегічна мета - це визволення всіх наших територій", - сказав Скібіцький.

За його словами, російські війська намагатимуться виконати ті завдання, "щоб сказати, чи закінчили вони свою "спеціальну військову операцію", чи не закінчили".

"Проте, ми будемо орієнтуватися на середину літа - чи вдасться противнику виконати свої плани з модернізації, з перегрупування, з формування нових з'єднань, частин, як у них відбудеться реформування", - сказав Скібіцький.

Він нагадав, що російське командування вже офіційно заявило про реформування, відновлення Ленінградського та Московського військових округів.

"Після цього можна буде і робити оцінку спроможностей Російської Федерації, і прогнозувати можливий характер дій Росії уже на осінньо-зимову кампанію", - додав заступник начальника ГУР Міноборони.

Нагадаємо, на Куп‘янському та Лиманському напрямках Сили оборони зупинили наступ ворога.

21 черв. 2023 16:28

Останнє оновлення  
22 груд. 2023 12:57
Світ
0

177

0
Латвія передасть ЗСУ увесь свій флот гелікоптерів

Латвія втратила понад 1,3% ВВП на всі види допомоги Україні, з яких понад 1% – лише на військові потреби.


1660579945_photo_5463361188818698048_y

Латвія передає Україні весь свій гелікоптерний парк бойових апаратів.

Про це повідомив прем’єр Латвії Кріш’яніс Каріньш на Конференції з відбудови України у Лондоні.

Він зазначив, що у Латвії ніколи не мали ілюзій щодо Росії, і тому, ще у листопаді-грудні 2021 року країна прийняла рішення про відправку ПЗРК Stinger до України.

Після отримання дозволу від США на постачання цієї зброї, ПЗРК Stinger прибули в Україну, всього за день до повномасштабного вторгнення.

За словами прем’єра, відтоді Латвія втратила понад 1,3% ВВП на всі види допомоги Україні, з яких понад 1% – лише на військові потреби.

«Отже, усі наші ракети Stinger зараз в Україні. У нас є флот гелікоптерів, всі ці гелікоптери – останні зараз перефарбовуються, щоб бути придатними до використання і мати гарний вигляд – ми відправляємо в Україну», – зазначив Каріньш.