Помер футболіст Богдан Шершун, що грав за збірну України

У 2003 році Шершун дебютував за збірну України.

Ексфутболіст збірної України та "Дніпра" Богдан Шершун помер у віці 42 років.

Про це повідомив журналіст Володимир Звєров у своєму телеграмі.

Найбільше матчів на клубному рівні Шершун провів у складі "Дніпра", де й розпочав професійну кар'єру як центральний захисник. За дніпрян Богдан виступав впродовж двох періодів (1997-2002 роки та 2005-2010 роки) та зіграв за команду 169 поєдинків у всіх турнірах.

У 2003 році Шершун дебютував за збірну України. У період до 2006 року він провів у її складі чотири зустрічі, зокрема провів повний матч проти Італії (0:2) у відборі на чемпіонат Європи-2008.

У 2005 році футболіст виграв Кубок УЄФА у складі московського ЦСКА. Однак у плей-оф турніру зіграв лише одну хвилину, а на фінал залишився поза заявкою.

7 січ. 2024 13:08

Спорт
0

1520

0
Світоліна програла перший фінал у тенісному сезоні 2024 року

Як минув матч за участі українки у новозеландському Окленді.

Українська тенісистка Еліна Світоліна програла перший фінал у тенісному сезоні 2024 року. У вирішальному матчі турніру WTA250, який проходив у новозеландському Окленді, вона поступилася американці Коко Гофф.

Про це пише «Суспільне Спорт».

Світоліна зіграла у фіналі WTA вперше з травня 2023 року, коли виграла ґрунтовий турнір категорії WTA250 у Страсбурзі.

Суперницею українки у фіналі стала дворазова переможниця турнірів Грендслем та чинна переможниця US Open та турніру в Окленді – американка Коко Гофф. Для тенісисток цей матч був другим у кар'єрі. Вперше вони зустрічалися на Australian Open-2021, де перемогу у двох сетах здобула Світоліна.

«Зіграла тут уперше і це справді гарний досвід. Хочу привітати Коко з чудовим початком року та побажати удачі на Australian Open. Насолоджувалася від гри тут, провела кілька чудових матчів. Поразка у фіналі – важкий результат, звісно, але я сподіваюся, що впродовж року ще здобуду перемогу», – сказала Світоліна після поразки у фіналі.

Загалом для Еліни це був 21-й фінал у кар'єрі, але вона програла лише учетверте на рівні турніру WTA. Попередній раз вона вигравала на харді у 2021 році в Чикаго.

Як пише видання, завдяки виходу до фіналу турніру в Окленді, Світоліна покращила своє положення у світовому рейтингу на дві позиції, а також у режимі онлайн займає 23-є місце.