Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
сб, 23 вересня
+27
$   36.57
  38.9

26 черв. 2023 12:01

Останнє оновлення  
26 черв. 2023 12:01
Суспільство
0

149

0

Показали, як бійці ЗСУ долають смуги перешкод у тренувальних центрах. Фото

Показали, як бійці ЗСУ долають смуги перешкод у тренувальних центрах. Фото

Програма навчань передбачала кілька елементів. Основний з них – смуга перешкод.


На навчальному тактичному полі в зоні відповідальності угрупування військ «Суми» відбулися масштабні комплексні тренування підрозділів Сил оборони України. У Північній операційній зоні завершено будівництво психологічно-тактичних смуг перешкод. Процес будівництва тривав понад пів року, за цей час створено понад півсотні подібних баз.

«Тисячі солдат, які пройшли навчання, нищать ворога на Сході та на інших напрямках. Повертаючись на ротацію, бійці передають свій бойовий досвід новоприбулим, утворюючи нові штурмові групи для нанесення вирішального удару по ворогу», – повідомив командувач Об’єднаних Сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв.


Програма навчань передбачала кілька елементів. Основний з них – смуга перешкод. Військовослужбовці долали її у складі підрозділу, що вимагало серйозної роботи командирів в плані контролю ситуації та постійного керування діями підлеглих. Окрім фізичних навантажень, складних для проходження перешкод та постійного звукового впливу імітаційних вибухових пристроїв, воїни отримували швидкі вводні від інструкторів, що, безумовно, додавало складності у пересуванні по смузі.

«Поспілкувавшись з нашими військовослужбовцями, помітив одну характерну тенденцію. Переважна більшість наших воїнів наголошують на необхідності додаткових тренувань, оскільки добра фізична підготовка – найперша запорука збереження життя в бойових умовах», – зазначив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

На тактичному полі, облаштованому для ведення навчань з бойовою стрільбою, військовослужбовці однієї з бригад Сил оборони відточували бойову майстерність у діях в наступі з підтримкою бронетехніки. Також відпрацьовувалися елементи евакуації пораненого з поля бою, розгортання мінометного підрозділу та підтримки вогнем піхоти у наступі.

Також воїни проходили обкатку танками та тренінги з медичної підготовки. Учасники навчань мали можливість ознайомитися з «новинками» ворожих мінних пасток, які наші сапери знаходять на лінії бойового зіткнення.


«Ми маємо все робити для того, аби впевненість суспільства у Збройних силах України перетворилася на наші професійні дії з подолання ворога. Щоб громадяни України, мешканці Сумської області знали, що вони надійно захищені, а на кожну дію ворога буде миттєва і безкомпромісна відповідь», – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Більше фото