Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
чт, 22 лютого
+3
$   38.62
  41.72

23 трав. 2023 08:35

Останнє оновлення  
22 груд. 2023 12:57
Світ
0

126

0

Події у Бєлгородській області викликали у Росії паніку - ISW

Події у Бєлгородській області викликали у Росії паніку - ISW

Пригожин розкритикував Міноборони РФ за неспроможність зміцнити російські кордони та захистити Росію.


Screenshot_2

Російський інформаційний простір відреагував на події 22 травня у Бєлгородській області панікою, фракційністю та неузгодженістю, які він зазвичай демонструє, коли відчуває значні інформаційні потрясіння.

Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни.

Деякі провоєнні блогери зациклилися на тому, що "РДК" і "ЛСР" складаються здебільшого з росіян, назвали їх зрадниками Росії, безпідставно звинувативши у роботі на ГУР.

Кілька воєнкорів припустили, що атака була цілеспрямованою інформаційною операцією, яка мала на меті відвернути увагу від нещодавнього захоплення Бахмута Росією та посіяти паніку в російському інформаційному просторі напередодні можливого українського контрнаступу.

Колишній російський офіцер та ультранаціоналіст Ігор Гіркін зауважив, що він давно попереджав, що такі транскордонні рейди можуть бути частиною ширшої української контрнаступальної стратегії.

Спонсор ПВК "Вагнер" Євгеній Пригожин скористався інцидентом, щоб звинуватити російський уряд та його бюрократичну бездіяльність у сприянні атаці. Пригожин розкритикував Міноборони РФ за неспроможність зміцнити російські кордони та захистити Росію.

Перша помічена лінія російських оборонних укріплень пролягає, зокрема, за 2 км від Гори-Подолу, і припущення, що силам "РДК" вдалося пробити оборонну лінію, підкреслює слабкість таких укріплень, принаймні, коли вони не повністю укомплектовані добре підготовленими та добре оснащеними солдатами.

Нагадаємо, російські добровольці, які захищали Україну, заявили про початок звільнення РФ.

22 трав. 2023 14:51

Останнє оновлення  
22 груд. 2023 12:57
Світ
0

152

0
Російські повстанці заявили про «визволення» села Козинка. Влада каже про українську ДРГ

В'ячеслав Гладков заявив, що на територію Грайворонського округу нібито зайшла "диверсійно-розвідувальна група ЗСУ".


photo_5429482491082819143_y

 Російські повстанці з Легіону "Свобода Росії" та "Російського добровольчого корпусу" заявили, що повністю визволили населений пункт Козинка Бєлгородської області, що знаходиться на кордоні з Україною.

Також бійці повідомляють, що їхні передові загони зайшли у місто Грайворон.

Про це вони повідомили у своєму Телеграмі 22 травня.

"Рухаємося далі. Росія буде вільною", – написали повстанці.

Вони також опублікували фото з біло-синє-білими прапорами, закликавши росіян підіймати такі "прапори вільної Росії" над своїми містами.

Губернатор Бєлгородської області заявив, що на регіон йде «масована інформаційна атака». Він підтвердив факт обстрілу, але сказав, що жодної евакуації населення немає, як і постраждалих серед місцевих.

Губернатор В'ячеслав Гладков заявив, що на територію Грайворонського округу нібито зайшла "диверсійно-розвідувальна група ЗСУ".

Російські повстанці заявили про «визволення» села Козинка. Влада каже про українську ДРГ

Він додав, що Збройні сили РФ разом із прикордонною службою, Росгвардією і ФСБ "вживають необхідних заходів щодо ліквідації противника".

У мережі продовжують публікувати "тривожні" відео з БНР.

photo_5431620246629894374_y

Гелікоптери РФ у Бєлгородській області