Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
вт, 16 липня
+34
$   41.26
  44.98

8 лип. 2024 17:40

Останнє оновлення  
8 лип. 2024 17:40
Lifestyle
0

110

0

На честь Тейлор Свіфт перейменують місто

На честь Тейлор Свіфт перейменують місто

Це станеться напередодні майбутніх шоу співачки.


Німецьке місто Гельзенкірхен отримає нову назву Свіфткірхен на честь відомої американської співачки Тейлор Свіфт.

Про це пише People.

Минулого тижня пані мер міста Карін Велге схвалила тимчасове перейменування напередодні трьох шоу зірки Eras Tour, що відбудуться 17, 18 та 19 липня.

Цю ідею запропонувала фанатка Алешані Вестхофф, яка підготувала відповідну петицію.

«Це чудова ідея тимчасово перейменувати Гельзенкірхен на Свіфткірхен», – відповіла Велге.

Маркус Швардтманн, керівник відділу зв’язків з громадськістю Гельзенкірхена, також підтвердив, що місто "найближчими днями встановить багато інших знаків у багатолюдних місцях міста".

«Як очільниця міста я, звичайно, дуже тішуся, що Тейлор Свіфт, наразі найуспішніша співачка у світі, тричі виступатиме в Гельзенкірхені, тому до нашого міста знову буде привернено міжнародну увагу», – поділилася Велге.

Разом зі зміною назви в місті відбудуться інші зміни, натхненні Свіфт, зокрема «трамвай Taylor Swift» від Bogestra – місцевого громадського транспорту в місті — і камінь, який буде додано на міській Алеї Слави. Ближче до дати шоу також відбудеться "»велика вечірка Тейлор Свіфт просто неба».

Нагадаємо, Речі найпопулярнішої на сьогодні співачки Тейлор Свіфт, яка продовжує встановлювати рекорди в музичній індустрії, виставлять у лондонському Музеї Вікторії та Альберта. Зараз співачка продовжує свою частину грандіозного туру Eras Tour у Великій Британії.

19 квітня американська співачка Тейлор Свіфт презентувала свій одинадцятий альбом – The Tortured Poets Department. У перший же день цей альбом побив рекорд за кількістю прослуховувань на Spotify, досягнувши позначки в понад 300 мільйонів.

Читайте також: Чому Тейлор Свіфт така популярна? Як заробила мільярд і потрапила до Книги рекордів Гіннеса.