Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
сб, 30 вересня
+18
$   36.57
  38.74

12 верес. 2023 09:29

Останнє оновлення  
12 верес. 2023 09:29
Світ
0

57

0

ATACMS для України: Байден невдовзі має прийняти остаточне рішення щодо ракет

ATACMS для України: Байден невдовзі має прийняти остаточне рішення щодо ракет

«Зараз набагато вища ймовірність, що це станеться, ніж вважалося раніше», - кажуть джерела


Президент США обдумує рекомендації Держдепу й Пентагону щодо постачань Україні далекобійних ракет ATACMS та незабаром має прийняти остаточне рішення.

Про це повідомляє CNN із посиланням на офіційних представників в адміністрації США.

«Це важливий крок, рекомендований Держдепартаментом і міністерством оборони після кількох місяців звернень з боку України», - зазначається в повідомленні.

За інформацією джерел, дискусії про постачання тактичних ракетних систем збільшеної дальності, відомих як ATACMS, значно активізувалися впродовж останніх тижнів.

Офіційні представники зауважують, що остаточного рішення про передачу Україні цих ракет ще не прийнято. Однак, за інформацією одного з посадовців, «зараз набагато вища ймовірність, що це станеться, ніж вважалося раніше».

11 верес. 2023 10:50

Останнє оновлення  
11 верес. 2023 10:50
Суспільство
0

56

0
Україна отримає ще 40 бойових машин піхоти Marder

Бронетранспортери є модернізованими Marder 1A3, які Rheinmetall раніше прийняла зі складу Бундесверу.


Федеральний уряд Німеччини доручив компанії Rheinmetall поставити в Україну 40 бойових машин піхоти Marder. Замовлення було розміщено у серпні 2023 року, його вартість складає десятки мільйонів євро.

Про це повідомляє на концерн Rheinmetall.

"Робота Rheinmetall над існуючими машинами йде повним ходом, щоб нова партія Marder могла бути поставлена відповідно до контракту у 2023 році", - йдеться у повідомленні.

Завдяки цьому замовленню загальна кількість машин Marder, які Rheinmetall поставить в Україну, збільшиться до 80.

У березні 2023 року компанія вже виготовила перші 20 бронетранспортерів для України на замовлення федерального уряду. Ще 20 бронетранспортерів компанії Rheinmetall було прийнято в експлуатацію у червні 2023 року і нещодавно доставлено і в Україну.

Бронетранспортери є модернізованими Marder 1A3, які Rheinmetall раніше прийняла зі складу Бундесверу. Ще навесні 2022 року компанія Rheinmetall за свій рахунок розпочала модернізацію бронетранспортерів до негайної бойової готовності.

Роботи над бойовою машиною піхоти Marder в даний час ведуться на підприємствах Rheinmetall в Унтерлюс і Касселі. На місяць може постачатись до десяти бронетранспортерів.

Бойова машина піхоти Marder, розроблена для Бундесверу і досі використовується там, є однією з найперевіреніших систем озброєння такого типу у світі. За час експлуатації машина кілька разів модернізувалася та покращувалася за бойовими характеристиками.