Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
ср, 21 лютого
+6
$   38.48
  41.54

19 січ. 2024 14:59

Останнє оновлення  
19 січ. 2024 14:59
Суспільство
0

76

0

Зеленський вручив сертифікати на квартири воїнам та їх рідним: «Україна завжди буде вдячна своїм Героям»

Зеленський вручив сертифікати на квартири воїнам та їх рідним: «Україна завжди буде вдячна своїм Героям»

Сертифікати отримали родини загиблих захисників та воїни, що захищають Україну.


19 січня Володимир Зеленський вручив сертифікати на квартири Героям України та рідним загиблих Героїв.

Про це він повідомив у своєму фейсбуці.

«Кожен із наших героїв – Героїв України – заслуговує на найвищу шану та вдячність нашої держави й усіх наших людей. Це воїни, чия хоробрість є порятунком для України та справедливим покаранням для російських окупантів.

… Україна завжди буде вдячна своїм Героям. Завжди берегтиме памʼять про те, що зробили наші Герої. І завжди Україна буде країною достойною, що поважає своїх Героїв – кожного й кожну, усіх своїх людей, свою історію і незалежність», - зазначив президент.3 січ. 2024 10:28

Останнє оновлення  
3 січ. 2024 10:28
Суспільство
0

83

0
Зеленський вручив сертифікати на квартири Героям України та рідним загиблих захисників

Сертифікати на житло отримали герої та рідні загиблих із різних родів військ та угруповань.


Президент Володимир Зеленський вручив сертифікати на отриманням квартир Героям України та членам родин полеглих воїнів, які удостоєні цього звання посмертно.

Про це йдеться на сайті глави держави.

 «У вільному Києві, у Маріїнському палаці ми продовжуємо нашу традицію шани та вдячності воїнам України. Тим, хто захищає Україну і на землі, і в небі, і в нашому українському Чорному морі. Нашим героям, які змогли довести, що українці своїми надзвичайними вчинками та своєю надзвичайною силою здатні спрямовувати історію в правильному напрямку. Якби не такі люди, як ви, як наші Герої, якби не така сміливість українського народу, Україна б не вистояла», – сказав Президент, звертаючись до присутніх.

Президент вручив сертифікати на отримання квартир воїнам-героям зі складу Збройних Сил України: капітану Василю Боєчку, капітану Іллі Вергуну, старшому лейтенанту Олександру Коваленку, підполковнику Андрію Круглову, полковнику Миколі Паласу, старшому сержанту Андрію Водоп'янчуку, підполковнику Олегу Дмитруку, підполковнику Олександру Юрковському, а також штаб-сержанту Нацгвардії Олександру Костенку, старшому сержанту Нацгвардії Дмитру Фінашину, штаб-сержанту Державної прикордонної служби України Дмитру Кушніру, солдату ДПСУ Івану Кишенку та майстер-сержанту служби цивільного захисту ДСНС Андрію Кошовцю.

Під час церемонії Герой України Дмитро Кушнір передав Президентові військовий шеврон.

Сертифікати на квартири від Глави держави також отримали сім’ї полеглих Героїв України: рідні старшого солдата Збройних Сил України Сергія Сови, полковника ЗСУ Олександра Мариняка, молодшого сержанта Збройних Сил Михайла Несольоного, капітана ЗСУ Віктора Оцерклевича, капітана Збройних Сил України Сергія Пархоменка, майора ЗСУ Євгена Лисенка, старшого сержанта Збройних Сил Дениса Ріхтера, капітана ЗСУ Олексія Хижняка, майстер-сержанта СБУ Олександра Макаренка, капітана Нацгвардії Вадима Манька, молодшого сержанта НГУ Олександра Тимченка, полковника Нацгвардії Владислава Аллерова, капітана НГУ Віталія Грицаєнка, лейтенанта Нацгвардії Віталія Коваля, старшого лейтенанта Національної гвардії Сергія Барсукова та полковника ДПСУ Віталія Кучерявого.

Також всім українським воїнам рядового та офіцерського складу, яким із початку повномасштабного російського вторгнення присвоєно звання Героя України, та членам родин тих, хто удостоєний цього звання посмертно, держава надасть житло.

Зеленський вручив сертифікати на квартири Героям України та рідним загиблих захисниківЗеленський вручив сертифікати на квартири Героям України та рідним загиблих захисників - фото 2Зеленський вручив сертифікати на квартири Героям України та рідним загиблих захисників - фото 3Зеленський вручив сертифікати на квартири Героям України та рідним загиблих захисників - фото 4Зеленський вручив сертифікати на квартири Героям України та рідним загиблих захисників - фото 5Зеленський вручив сертифікати на квартири Героям України та рідним загиблих захисників - фото 6Зеленський вручив сертифікати на квартири Героям України та рідним загиблих захисників - фото 7Зеленський вручив сертифікати на квартири Героям України та рідним загиблих захисників - фото 8Зеленський вручив сертифікати на квартири Героям України та рідним загиблих захисників - фото 9Зеленський вручив сертифікати на квартири Героям України та рідним загиблих захисників - фото 10Зеленський вручив сертифікати на квартири Героям України та рідним загиблих захисників - фото 11Зеленський вручив сертифікати на квартири Героям України та рідним загиблих захисників - фото 12