0

86

0

Збірна України програла матч росіянам на Євро-2022 із футзалу. Фото

Збірна України з футзалу зазнала поразки у півфіналі чемпіонату Європи-2022. Українські футзалісти у наддраматичному поєдинку поступилися Росії з рахунком 2:3, пише «Суспільне».

Востаннє збірні грали між собою на рівні футзального Євро ще 17 років тому.

Росія перед матчем проти України підходила у статусі команди, яка єдиною здобула усі перемоги на турнірі. Українці ж намагалися перервати цю серію.

У першому таймі глядачі побачили три м'ячі. Два - від Росії: вже на старті рахунок після серії рікошетів відкрив Антон Соколов. А на 15-й хвилині подвоїв перевагу росіян Андрєй Афанасьєв.

Україні вдалося відігратися через хвилину після пропущеного м'яча. Євген Сірий дальнім ударом пробив точно у кут воріт, скоротивши відстань у рахунок. А за 17 секунд до кінця навіть могли зрівняти рахунок - Ярослав Лебідь влучив у перекладину.

Другий тайм пройшов також за обміну голами між командами. На початку 31-го Ніязов ударом через себе вразив ворота України.

Але вже через три хвилини Україна вдруге скоротила відставання до одного м'яча. Данило Абакшин вдало підставив ногу під дальній удар партнера і зміг забити другий гол у ворота Росії.

Ключовим моментом для України міг стати пенальті за хвилину до кінця зустрічі. Але Петро Шотурма не реалізував момент, пробивши у голкіпера.

У підсумку матч Україна - Росія закінчився з рахунком 2:3.

Україна продовжить боротьбу за третє місце.