0

77

0

Ярослава Магучіх здобула «золото» на чемпіонаті Європи – історичне для України

Медаль Ярослави Магучіх стала завершальною для України на цьому Мультиспортивному Євро. Українська атлетка з першої спроби підкорила висоту 1.95 м. Цього було достатньо, аби виграти «золото».

Про це повідомляє Національний олімпійський комітет.

Другою стала Марія Вуковіч із Чорногорії, третя - сербка Ангеліна Топіч.

Медаль Магучіх стала історичною для України - це перше «золото» нашої держави на чемпіонатах Європи саме у жіночих стрибках у висоту.

«Золото» спортсменці приніс стрибок на 195 см, який вона взяла з першої спроби, тоді як її основна конкурентка Марія Вукич з Македонії взяла ту ж саму висоту з третьої спроби. Це стало визначальним у боротьбі за найвищу нагороду.

Інша українка Ірина Геращенко взяла таку ж висоту, як і володарка бронзової нагороди – 193 см, зумівши підкорити планку у третій спробі. Однак цей стрибок не приніс Ірині медалі, оскільки конкурентки взяли висоту з першої спроби. Відтак Геращенко – п’ята у підсумку.

Третя учасниця фіналу з України, Юлія Левченко, зупинилися на висоті 186 см, поділивши дев’яте місце з чотирма іншими стрибунками.

Нагадаємо, українки вибороли «золото» на Чемпіонаті Європи в каное-двійці на дистанції 500 м.