21 листоп. 2024 17:10
315
В новорічну ніч кожна людина мріє, щоб наступний рік приніс приємні зміни у життя. Тому в народі прийнято вірити, що бажання, загадане у ніч під Новий рік , обов’язково здійсниться. Головне в цьому процесі дотримуватися вірної схеми. Як правильно загадати бажання на Новий рік, щоб воно збулося – вирішила з’ясувати Україна.info.
Перед днем «Х» радимо добре подумати про ваше бажання, проаналізувати чого насправді хочете ви для себе чи для близьких в наступному році. Поспостерігайте за ходом ваших думок. Чи не має у вашому бажанні заперечень. Наприклад, «Хочу в цьому році НЕ хворіти». Кажуть, всесвіт, погано «читає» НЕ. Тому в своєму бажанні на Новий рік краще уникати цієї частинки та змінити на «Хочу бути здоровим весь 2025-й рік».
Досить швидко збуваються гарно сформульовані та чіткі бажання. До прикладу: «Хочу розбагатіти» вважається менш вдалим, за «Хочу в (місяці) заробити/отримати (цифра) суму грошей». Таке бажання звучить як конкретна мета і підсвідомо ваш мозок буде повертатися до нього та мотивувати вас на прийняття правильних рішень, на заведення результативних знайомств та сумлінну працю.
І ще. Будьте впевнені у здійснені вашого бажання. Хочете – отримаєте. Згадайте хоча б дію ефекту плацебо. Цей феномен працює. Тому не піддавайтеся сумнівам і ваші мрії здійсняться.
Існує чимало способів, як загадувати бажання на Новий рік. До вашої уваги пропонуємо як загальновідомі, так і досить ексклюзивні варіанти.
До новорічного столу додайте папірець, ручку, свічку та келих з шампанським. Напишіть своє чітко сформульоване бажання, за 5 хвилин до нового року. про бажання нікому не розповідайте ні до, ні після. За хвилину до бою годинника за допомогою свічки підпаліть папірець, щоб він зміг догоріти до кінця, попіл у бокал з шампанським і швиденько випиваємо.
За тиждень до Нового року запишіть 12 бажань на маленьких папірцях. Після цього покладіть їх в банку (або скриньку), що має кришку. Закривати баночку до 31 грудня не слід. Зробити це опівночі в новорічну ніч. Рік банку слід тримати закритою. Тільки після того, можна буде її відкрити і перевірити, які бажання у вас здійснилися.
Новий рік – час для здійснення бажань. Тому обов’язково до свята придбайте нову іграшку на ялинку чи для новорічного декору. Коли будете обирати собі іграшку, подумки згадуйте про своє бажання. Оберіть саме ту іграшку, яка найбільше вам сподобається. Така прикраса, буде нагадувати вам про бажання і допоможе у його здійсненні.
Купуємо найсмачніший та найсолодший виноград і під бій годинника з’їдаємо по ягідці та загадуємо бажання.
За годину до 12-лї ночі киньте в келих з ігристим пелюстки квітки, яка вам найбільше подобається та подумки загадайте своє бажання. Коли годинник почне відраховувати дванадцять – випийте шампанське (чи будь-який напій, який любите).
В новорічну кульку заховуємо своє бажання, яке написали на папірці та розміщуємо на ялинці. Кажуть, так бажання забудеться протягом найближчого місяця.
В новий рік з новою мрією. Спробуйте подумки відпусти всі проблеми, які були в минулому і розпочати життя з нової, чистої сторінки. Простіше за все, розпочати новий рік з нової звички або ввести нову сімейну традицію. Список бажань на новий рік, які загадують найчастіше:
Насправді, новорічні бажання у всіх різні, та в українців сьогодні вони досить схожі. Головне для всіх новорічне бажання – перемога України та стабільне мирне життя. Всі ми розуміємо, що дива трапляються тільки в казках, втім мріяти ніхто не заборонить. Тим більше, якщо мріяти про одне будуть всі і в один час. Тож спробувати все ж варто!
Читайте також: Якої тварини 2025 рік за східним гороскопом та що він обіцяє українцям