Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
вт, 03 жовтня
+8
$   36.57
  38.52

14 лип. 2022 12:49

Останнє оновлення  
1 берез. 2023 12:23
Суспільство
0

9

0

«Він у нас сором’язливий, але у справі – дуже хоробрий хлопець» - історія Івана із Сумщини

«Він у нас сором’язливий, але у справі – дуже хоробрий хлопець» - історія Івана із Сумщини


Начальника медичного пункту одного з мотопіхотних батальйонів 58-ї окремої мотопіхотної бригади ім. гетьмана Виговського Івана знають як спокійного, розсудливого та дуже сором’язливого, але у своїй небезпечній справі відомий своєю рішучістю та хоробрістю.

Його історію розповідає Оперативне командування «Північ».

Раніше у цивільному житті Іван працював лікарем у бригаді швидкої допомоги, а військовий шлях у медичній службі частини розпочав із посади фельдшера у рідному місті Глухів Сумської області.

Посаду начальника медичного пункту батальйону Іван очолює з 2020 року.

Наполегливо вимагаючи профвідбору для кандидатів та організовуючи якісну підготовку за фахом, Іван домігся чітко працюючої, як годинниковий механізм, роботи усіх ланок медичної служби.

«Все вирішують кадри. Зібралась дійсно класна команда зі справжніх професіоналів. Я довіряю кожному бойовому медику та знаю, що поранені швидко та якісно отримують необхідну першу медичну допомогу одразу після поранення чи травмування. В свою чергу, роблю, що можу, аби якнайшвидше стабілізувати стан та доправити пораненого до шпиталя, в чому завжди розраховую та покладаюсь на свого начальника та колег із медслужби бригади», - розповідає Іван.

«Під ранок 24-го лютого він мені подзвонив і сказав: «Батьку, збирайся, вирушаємо разом на війну». Швидко оформився в частині, та вирушили зустрічати ворога. Вже там одразу були перші бої, перші поранені…», - розповідає його батько Анатолій.

Евакуацію іноді доводиться проводити прямо під обстрілом. Ілюзій щодо ворога ніхто не має, тому вже всі чудово розуміють, що евакуаційний транспорт з пораненим - особлива ціль для цих покидьків. Але Іван завжди розсудливо оцінює ситуацію та приймає виважені рішення.

На більшість виїздів вони вирушають разом із батьком та їх вправним водієм.

Більше фото