Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
вт, 28 травня
+25
$   40.4
  43.97

16 січ. 2024 16:27

Останнє оновлення  
16 січ. 2024 16:27
Суспільство
0

79

0

У Житомирі побудують чотири багатоповерхівки для переселенців

У Житомирі побудують чотири багатоповерхівки для переселенців

Понад 400 внутрішніх переселенців отримають квартири в безоплатне користування.


У цьому році для внутрішніх переселенців, які знайшли прихисток у Житомирі, побудують житловий багатоквартирний комплекс.

Про це повідомляє пресслужба Житомирської міської ради.

Чотири багатоповерхівки на 116 квартир зведуть у межах програми «Житло для ВПО та відновлення звільнених міст в Україні», яка фінансується Європейським Союзом і реалізується під управлінням Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО).

Понад 400 внутрішніх переселенців отримають квартири в безоплатне користування.

Проєкт передбачає будівництво чотирьох 4-поверхових будинків, підведення необхідних інженерних мереж та благоустрій ділянки. У підвалі одного з будинків запроєктовано укриття, в якому за необхідності зможуть розміститися жителі.

Квартири – одно-та двокімнатні.Крім того, включено буде оздоблення приміщень, а також меблювання й облаштування побутовою технікою. Водночас усі квартири першого поверху будуть розраховані для можливості проживання в них маломобільних груп.

Для жителів облаштують паркувальні місця, дитячий майданчик і зони відпочинку всередині кварталу.

3 січ. 2024 10:28

Останнє оновлення  
3 січ. 2024 10:28
Суспільство
0

98

0
Зеленський вручив сертифікати на квартири Героям України та рідним загиблих захисників

Сертифікати на житло отримали герої та рідні загиблих із різних родів військ та угруповань.


Президент Володимир Зеленський вручив сертифікати на отриманням квартир Героям України та членам родин полеглих воїнів, які удостоєні цього звання посмертно.

Про це йдеться на сайті глави держави.

 «У вільному Києві, у Маріїнському палаці ми продовжуємо нашу традицію шани та вдячності воїнам України. Тим, хто захищає Україну і на землі, і в небі, і в нашому українському Чорному морі. Нашим героям, які змогли довести, що українці своїми надзвичайними вчинками та своєю надзвичайною силою здатні спрямовувати історію в правильному напрямку. Якби не такі люди, як ви, як наші Герої, якби не така сміливість українського народу, Україна б не вистояла», – сказав Президент, звертаючись до присутніх.

Президент вручив сертифікати на отримання квартир воїнам-героям зі складу Збройних Сил України: капітану Василю Боєчку, капітану Іллі Вергуну, старшому лейтенанту Олександру Коваленку, підполковнику Андрію Круглову, полковнику Миколі Паласу, старшому сержанту Андрію Водоп'янчуку, підполковнику Олегу Дмитруку, підполковнику Олександру Юрковському, а також штаб-сержанту Нацгвардії Олександру Костенку, старшому сержанту Нацгвардії Дмитру Фінашину, штаб-сержанту Державної прикордонної служби України Дмитру Кушніру, солдату ДПСУ Івану Кишенку та майстер-сержанту служби цивільного захисту ДСНС Андрію Кошовцю.

Під час церемонії Герой України Дмитро Кушнір передав Президентові військовий шеврон.

Сертифікати на квартири від Глави держави також отримали сім’ї полеглих Героїв України: рідні старшого солдата Збройних Сил України Сергія Сови, полковника ЗСУ Олександра Мариняка, молодшого сержанта Збройних Сил Михайла Несольоного, капітана ЗСУ Віктора Оцерклевича, капітана Збройних Сил України Сергія Пархоменка, майора ЗСУ Євгена Лисенка, старшого сержанта Збройних Сил Дениса Ріхтера, капітана ЗСУ Олексія Хижняка, майстер-сержанта СБУ Олександра Макаренка, капітана Нацгвардії Вадима Манька, молодшого сержанта НГУ Олександра Тимченка, полковника Нацгвардії Владислава Аллерова, капітана НГУ Віталія Грицаєнка, лейтенанта Нацгвардії Віталія Коваля, старшого лейтенанта Національної гвардії Сергія Барсукова та полковника ДПСУ Віталія Кучерявого.

Також всім українським воїнам рядового та офіцерського складу, яким із початку повномасштабного російського вторгнення присвоєно звання Героя України, та членам родин тих, хто удостоєний цього звання посмертно, держава надасть житло.

Зеленський вручив сертифікати на квартири Героям України та рідним загиблих захисниківЗеленський вручив сертифікати на квартири Героям України та рідним загиблих захисників - фото 2Зеленський вручив сертифікати на квартири Героям України та рідним загиблих захисників - фото 3Зеленський вручив сертифікати на квартири Героям України та рідним загиблих захисників - фото 4Зеленський вручив сертифікати на квартири Героям України та рідним загиблих захисників - фото 5Зеленський вручив сертифікати на квартири Героям України та рідним загиблих захисників - фото 6Зеленський вручив сертифікати на квартири Героям України та рідним загиблих захисників - фото 7Зеленський вручив сертифікати на квартири Героям України та рідним загиблих захисників - фото 8Зеленський вручив сертифікати на квартири Героям України та рідним загиблих захисників - фото 9Зеленський вручив сертифікати на квартири Героям України та рідним загиблих захисників - фото 10Зеленський вручив сертифікати на квартири Героям України та рідним загиблих захисників - фото 11Зеленський вручив сертифікати на квартири Героям України та рідним загиблих захисників - фото 12