Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
нд, 03 грудня
+1
$   36.46
  39.66

18 серп. 2022 10:30

Останнє оновлення  
1 берез. 2023 12:23
Суспільство
0

46

0

У розвідці розповіли, яку кількість полонених має Україна для обміну з Росією

У розвідці розповіли, яку кількість полонених має Україна для обміну з Росією


Україна має достатній обмінний фонд для обміну полоненими, але Росія має низький інтерес до деяких груп військовополонених, які воювали проти України, і не бажає обмінювати їх.

Про це представник ГУР МО України Андрій Юсов повідомив в ефірі національного телемарафону, передає Бабель.

«Можемо констатувати: щодо певних груп своїх же представників і російських військовополонених рф має невисокий інтерес. Якщо ми говоримо про мобілізованих і військових із тимчасово окупованих територій Луганщини та Донеччини, то до них найнижчий інтерес. Це ми бачимо на різних щаблях ставлення: від того, що вони найгірше навчені, вони у прямому сенсі примусово мобілізовані, найгірше одягнені та з найгіршою зброєю, до питання обміну», - сказав Андрій Юсов, коментуючи інформацію про те, що країна-окупант «ділить на сорти» своїх військовополонених.

Незважаючи на це, переговорний процес щодо питання обміну триває.

«Росія чомусь вважає, що вона іноді досі може диктувати умови, а це не так. Робота над поверненням українських захисників триває, і чекаємо на новини. Обмінний фонд та інші інструменти для повернення українських захисників в Україні достатні. Окрім того, він постійно поновлюється», - додав представник розвідки.

За його словами, обмінний фонд - це дуже складна, багаторівнева і нелінійна річ, оскільки ідеться не тільки про кількість полонених.

«Конкретику не будемо обговорювати, але повірте, що і координаційний штаб із питань поводження з військовополоненими, і відповідні робочі групи роблять усе можливе і використовують усі інструменти для того, щоб повернути наших захисників», - зазначив Андрій Юсов