Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
пт, 19 квітня
+8
$   39.79
  42.38

16 трав. 2023 14:06

Останнє оновлення  
22 груд. 2023 12:57
Світ
0

104

0

ЦРУ запустило Telegram-канал, щоб вербувати росіян

ЦРУ запустило Telegram-канал, щоб вербувати росіян

Федеральне бюро розслідувань перед повномасштабним вторгненням росії в Україну запускало подібний проєкт для росіян у США.


1474366076_ae4a5f104ca4daae11baf19aa6694179-e1527604534658

Центральне розвідувальне управління США (ЦРУ) запустило Telegram-канал, де опублікувало інструкцію того, як зв'язатися з розвідниками, щоб передати важливу інформацію.

Про це повідомляє CNN.

У своїх соцмережах, зокрема і в новоствореному Telegram-каналі, ЦРУ опублікувало відео, в якому закликають росіян до співпраці. У ролику показали те, через що, на думку ЦРУ, проходять росіяни — сумніви, відсутність мети та пригнічення.

Розвідники хотіли достукатися до почуття патріотизму, зокрема цитуючи рядки російських письменників Льва Толстого та Федора Достоєвського.

ЦРУ також опублікувало покрокові інструкції для потенційних інформаторів щодо того, як уникнути виявлення зв'язку російськими спецслужбами за допомогою VPN та браузера Tor.

За словами представника ЦРУ, який говорив анонімно, розвідка хотіла донести росіянами таке: «Ми розуміємо вас, можливо, краще, ніж ви думаєте». Тому ЦРУ сподівається, що росіяни, які працюють у делікатних сферах та мають доступ до цінної інформації, підуть на співпрацю.

Також чиновник наголосив, що відео зовсім не мало на меті розпалити тривожність серед людей, які підтримують президента РФ Володимир Путіна. Ролик націлений на те, що прояснити процес зв'язку з ЦРУ для тих, хто незадоволений нинішньої ситуацією.

Федеральне бюро розслідувань перед повномасштабним вторгненням росії в Україну запускало подібний проєкт для росіян у США.16 трав. 2023 12:20

Останнє оновлення  
22 груд. 2023 12:57
Світ
0

97

0
До Німеччини прибули танки Abrams для навчання українських захисників

Україна отримає танки Abrams на початку осені.


large

Сполучені Штати доставили до Німеччини 31 танк Abrams, які використовуватимуться для навчання українських екіпажів.

Про це повідомляє CNN, із посиланням на речника Міноборони США Пета Райдера.

Згідно з його словами, танки, які зараз надходять до Німеччини, призначені спеціально для навчання українських екіпажів. Він наголосив, що це не ті танки, які зрештою будуть відправлені в Україну. Останні зараз проходять ремонт і підготовку до відправлення.

Як очікується, українські екіпажі почнуть навчання в Графенворі в Німеччині в найближчі кілька тижнів.

Нагадаємо, що Україна отримає танки Abrams на початку осені.