Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
вт, 28 травня
+21
$   40.4
  43.97

9 січ. 2024 12:30

Останнє оновлення  
9 січ. 2024 12:30
Lifestyle
0

163

0

Тоня Матвієнко здивувала, чому донька не носить прізвище свого батька Мірзояна

Тоня Матвієнко здивувала, чому донька не носить прізвище свого батька Мірзояна

Донька носить прізвище бабусі.


Українська співачка Тоня Матвієнко, яка раніше зізналася, чому більше не хоче дітей, розповіла, що її донька Ніна не на прізвищі чоловіка Арсена Мірзояна.

Як розповіла виконавиця, їхня з музикантом Арсеном Мірзояном єдина донька, 7-річна Ніна, яку назвали на честь мами Тоні Ніни Матвієнко, отримала й прізвище бабусі.

"Мама сказала, що дуже вдячна мені й Арсену, що в нас з'явилася Ніна. І вона була шокована, що вона саме Ніна Матвієнко. Вона коли побачила, взяла окуляри і прочитала свідоцтво про народження, не могла повірити, що Арсен дав їй прізвище Матвієнко. Це Арсена ініціатива. Він сказав: "Ну, якщо на честь мами, то на честь мами вже". Вона розплакалася", - пригадала Тоня Матвієнко в інтерв'ю Олексію Суханову.

16 листоп. 2023 10:30

Останнє оновлення  
22 груд. 2023 12:58
Суспільство
0

228

0
Зять Матвієнко розповів, від чого померла легендарна співачка

Ніна Митрофанівна сиділа на дієтах і вела здоровий спосіб життя.


Screenshot_7

Український співак Арсен Мірзоян дав інтерв'ю Славі Дьоміну, в якому назвав реальну причину смерті Ніни Матвієнко. Він розповів, що жінка довго лежала в лікарні, проте ніколи не скаржилася на погане самопочуття.

За словами Мірзояна, його свекруха ніколи не хотіла, щоб її бачили слабкою. Тому спочатку навіть не пускала до себе в палату чоловіків з сім'ї, до неї могли заходити тільки жінки.

Але потім, продовжив Арсен, приходили вже всі, хто був вільний. Матвієнко привозили ліки. 

Він додав, що Ніна Митрофанівна померла від онкології. Однак розкривати більше подробиць він не став.

"Все це я залишу для Тоні, якщо вона буде давати інтерв'ю. Єдине, було дивом, що Ніна Митрофанівна ні на що не скаржилася, потім їй різко стало зле. Ми не розуміли, що це може бути. Але ніхто не розумів, що це так серйозно. Так, це онкологія", - сказав Мірзоян.

Зять Матвієнко зазначив, що вона завжди вважала себе здоровою людиною, у неї ніколи нічого не боліло. Більш того, все життя Ніна Митрофанівна сиділа на дієтах і вела здоровий спосіб життя.