Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
ср, 21 лютого
+5
$   38.48
  41.54

9 лют. 2024 12:36

Останнє оновлення  
9 лют. 2024 12:36
Суспільство
0

292

0

Сирський розповів, які завдання вирішуватиме на посаді Головнокомандувача ЗСУ

Сирський розповів, які завдання вирішуватиме на посаді Головнокомандувача ЗСУ

Олександр Сирський зробив першу заяву на посаді Головнокомандувача ЗСУ.


Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський розповів про нові завдання, що стоять на порядку денному. За його словами, це: детальне планування, розподіл ресурсів, вивчення усіх потреб фронту, життя і здоров’я військовослужбовців, нові технологічні рішення, удосконалення методів ведення бою і міцний тил.

Його першу заяву на посаді Головнокомандувача оприлюднив Генштаб ЗСУ.

«На порядку денному стоять нові завдання. Насамперед це чітке та детальне планування дій усіх органів військового управління, об’єднань, з’єднань і частин з урахуванням потреб фронту у новітній зброї, яка надходить від міжнародних партнерів.

Найшвидший і раціональний розподіл та доставка усього необхідного для бойових частин була і залишається основним завданням військової логістики.

Знати всі без винятку потреби фронту і володіти ситуацією на кожній його ділянці – завдання штабів усіх рівнів. Саме кваліфікація особового складу органів військового управління є вирішальною для розробки й успішної реалізації задумів та планів.

Життя і здоров’я військовослужбовців завжди  були та є головною цінністю Української армії. Відтак, дотримання балансу між виконанням бойових завдань та відновленням частин і підрозділів з інтенсифікацією навчання та підготовки особового складу залишається як ніколи актуальним.

Запровадження нових технічних рішень і масштабування успішного досвіду як, приміром, застосування безпілотних систем, сучасних засобів радіоелектронної боротьби є одним з майбутніх векторів побудови перемоги у  нашій визвольній війні.

Лише зміни та постійне удосконалення засобів і методів ведення бойових дій дасть змогу досягти успіху на цьому шляху.

Та, безумовно, надійний тил є однією з головних складових загального успіху у війні.

Дякую колишнім керівникам Збройних Сил України, та ветеранам, які за 10 років російсько-української війни доклали всіх можливих зусиль задля відновлення і набуття спроможностей Української армії - справжнього, міцного фундаменту нашої державності

Також Олександр Сирський подякував військовим, з якими служив у лавах Сухопутних військ Збройних сил України та ОСУВ «Хортиця».