Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
сб, 24 лютого
+8
$   38.35
  41.56

22 січ. 2024 12:10

Останнє оновлення  
22 січ. 2024 12:10
Культура
0

707

0

Стали відомі члени журі нацвідбору на «Євробачення-2024»

Стали відомі члени журі нацвідбору на «Євробачення-2024»

У голосуванні взяли участь понад 720 тисяч українців.


Завершилося голосування у «Дії» за склад журі національного відбору на «Євробачення-2024».

Про це повідомило «Суспільне».

Загалом було запропоновано 9 кандидатів, серед яких українці впродовж тижня могли проголосувати. Лідерами голосування стали:

  • народний артист України й творець сценічного образу «Вєрка Сердючка» Андрій Данилко – 43,79%;

Стали відомі члени журі нацвідбору на «Євробачення-2024»

  • переможниця «Євробачення-2016» Джамала – 23,62%;

Стали відомі члени журі нацвідбору на «Євробачення-2024» - фото 2

  • фронтмен гурту «Без обмежень» Сергій Танчинець – 12,42%.

Стали відомі члени журі нацвідбору на «Євробачення-2024» - фото 3

Як повідомили у виданні, загалом в опитуванні у «Дії» взяла участь 720 841 людина.

11 січ. 2024 13:52

Останнє оновлення  
11 січ. 2024 13:56
Культура
0

1235

0
«Євробачення-2024»: стали відомі пісні учасників нацвідбору

Фінал нацвідбору уже за місяць.


«Євробачення 2024»: стали відомі пісні учасників нацвідбору

11 січня визначили порядок виступів фіналістів Національного відбору на «Євробачення-2024». Також презентували пісні учасників.

Про це пише Суспільне Мовлення.

Фінал нацвідбору відбудеться 3 лютого 2024 року.

Переможця відбору, який представлятиме Україну на «Євробаченні-2024», визначатимуть за результатами голосування журі й глядачів. Склад журі фіналу оберуть українці шляхом онлайн-голосування.

Порядок виступу фіналістів:

YAKTAK – Lalala;

INGRET – Keeper;NAZVA – Slavic English;ANKA – «Палала»;Drevo – Endless chain;alyona alyona & Jerry Heil – Teresa & Maria;MÉLOVIN – DREAMER;SKYLERR – Time is running out;Ziferblat – Place I Call Home;

YAGODY – Tsunamia;

NAHABA – GLASSS.Дмитро Шуров, який є музичним продюсером Нацвідбору, закликав українців послухати всі пісні та робити вибір свідомо. Він додав, що цього року було усього 400 заявок та 280 артистів, з них же обрали 11 фіналістів.

Також додають, що з міркувань безпеки фінал шоу буде закритим, і навіть місце проведення оголошувати не будуть.

19 січ. 2024 09:48

Останнє оновлення  
19 січ. 2024 09:48
Культура
0

523

0
Байдак, Саніна і Мірошниченко вестимуть Нацвідбір Євробачення-2024

3 лютого відбудеться фінал Нацєвробачення.


Байдак, Саніна і Мірошниченко вестимуть Нацвідбір Євробачення-2024

Стали відомі імена ведучих Національного відбору на Євробачення-2024. Церемонію вестимуть: фронтвумен гурту The HARDKISS Юлія Саніна, офіційний «голос» пісенного конкурсу в Україні Тімур Мірошниченко та стендап-комік Василь Байдак.

Про це розповіло Суспільне Мовлення.

Фінал Нацвідбору відбудеться 3 лютого.

Трансляція передшоу Національного відбору розпочнеться о 17:30, фіналу — о 18:00. Суспільне Мовлення транслюватиме Національний відбір на Євробачення-2023 на телеканалі та сайті Суспільне Культура, ютуб-каналі Євробачення Україна, фейсбук-сторінках Суспільного та Євробачення Україна, а також на сайті Євробачення в Україні.

Трансляцію також можна буде слухати на Радіо Промінь і дивитися у застосунку Дія, обравши Дія.ТБ та канал Суспільне Культура HD.

Незмінний ведучий Нацвідборів та офіційний «голос» Євробачення в Україні Тімур Мірошниченко поділився, що Пісенний конкурс для нього — це не просто чергова подія, а величезна частина життя:

«Знаєте, цьогоріч я закриваю вже майже друге десятиліття роботи на Євробаченні, тому якщо для когось найважливіші дні у році — це день народження, Новий рік чи Великдень, то для мене це дні, коли відбуваються Національні відбори та міжнародні фінали “дорослого” та Дитячого Євробачення. Тож само собою, бути ведучим Нацвідбору для мене надзвичайно важливо і завжди, як в перший раз, хвилююче».

Байдак, Саніна і Мірошниченко вестимуть Нацвідбір Євробачення-2024

До участі в шоу повертається членкиня журі Національного відбору на Євробачення-2023 Юлія Саніна, яка тогоріч була однією з ведучих Пісенного конкурсу в Ліверпулі.

«Для мене Євробачення це музична подія міжнародного масштабу, і в першу чергу — мить єднання країн заради підтримки одне одного, це свято музики. Мені було за щастя відчути цю атмосферу на собі минулого року. Тоді за лаштунками я бачила, як це — бути представником України на Євробаченні. Тому я щиро буду підтримувати усіх, хто змагатиметься за це звання на Національному відборі. Це нова генерація артистів, нова кров, нові ідеї та драйв, усі заряджені — за цим буде дуже цікаво спостерігати», — коментує Юлія Саніна.

Байдак, Саніна і Мірошниченко вестимуть Нацвідбір Євробачення-2024 - фото 2

В ролі ведучого на сцені Національного відбору дебютує відомий український стендап-комік, лідер думок та волонтер Василь Байдак:

«Мені дуже цікаво, як воно буде. Це все у мене вперше. Вперше буду ведучим на телебаченні на Нацвідборі на Євробачення-2024. Вперше буду ведучим на телебаченні на Нацвідборі на Євробачення. Вперше буду ведучим на телебаченні. За офіційність події я буду відповідати лише смокінгом, а от за що я буду відповідати усім — це за приколи. Буду робити все можливе, аби було смішно, цікаво і чесно. І не переживаю, бо веду Нацвідбір із професіоналами. До зустрічі».

Байдак, Саніна і Мірошниченко вестимуть Нацвідбір Євробачення-2024 - фото 3