Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
вт, 03 жовтня
+8
$   36.57
  38.52

22 січ. 2022 11:01

Останнє оновлення  
1 берез. 2023 12:22
Політика
0

26

0

США планують евакуювати з України сім'ї своїх дипломатів

США планують евакуювати з України сім'ї своїх дипломатів


США проінформували Україну про ймовірний початок евакуації членів сімей дипломатів із посольства в Києві вже наступного тижня.

Про це пише CNN, передає «Українська правда».

За даними джерела, близького до українського уряду, США проінформували Україну про те, що "ймовірно, почнуть евакуацію вже наступного тижня" сімей дипломатів із Києва.

Джерело повідомило, що президент Володимир Зеленський розмовляв з цього приводу з держсекретарем США Ентоні Блінкеном і сказав йому, що якщо Сполучені Штати здійснять такий драматичний крок, то це буде "надмірною реакцією".

Згідно з численними джерелами CNN, посольство США в Києві запросило у Держдепартаменту дозвіл на від'їзд усіх другорядних співробітників та членів їхніх сімей.

Представник Держдепартаменту сказав, що їм "нічого оголосити зараз".

"Ми, як завжди, проводимо ретельне планування на випадок непередбачених обставин у разі погіршення безпекової ситуації", - сказали у Держдепі.

Представник посольства відмовився від коментарів.

Згідно з останньою розвідувальною оцінкою Міністерства оборони України, наданою CNN цього тижня, Росія розмістила в регіоні понад 127 тисяч військовослужбовців, зазначається в матеріалі.

Нагадаємо, супутники американської компанії Maxar Technologies зробили нові фотографії скупчення російських військ біля кордонів України. На знімку техніка, розміщена на полігонах в Єльні, Климовому, Клинцях і Погоновому.