Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
вт, 03 жовтня
+8
$   36.57
  38.52

2 лют. 2022 10:10

Останнє оновлення  
1 берез. 2023 12:22
Суспільство
0

21

0

Скандал на Рівненщині: п'яна вихователька заснула, залишивши дітей без нагляду

Скандал на Рівненщині: п'яна вихователька заснула, залишивши дітей без нагляду


Днями до дитячого садочка «Джерельце» у селі Бармаки на Рівненщині батьки прийшли за дітьми раніше, ніж зазвичай. Перед ними постала моторошна картина: діти, залишені без нагляду дорослих, бавилися в ігровій залі, а вихователька (за сумісництвом і директорка дошкільного навчального закладу, – прим. ред.) міцно спала. Про це пише Vseosvita.ua.

На сполох батьки забили після того, як побачили няню з дитсадочка, яка раніше пішла додому, і йшла вулицею не зовсім адекватно. Саме тому батьки одразу пішли до дитячого навчального закладу, щоб впевнитися, що з їхніми дітьми все гаразд.

Чарки були на кухні, закуска була, алкоголю не було. Все село бачило, як няня йшла додому, хитаючись і падаючи.

«Це ж не єдина ситуація. Було різне, але знаєте, в такому селі все замовчується», – розповіла мама одного із вихованців садочка.

Після інциденту батьки відразу почали будити горе-директорку, викликали «швидку» та зателефонували голові села. Прокинувшись, жінка не могла пояснити ані свого стану, ані на кого залишила дітей.

«У неї була нечітка мова, запах алкоголю, вона нічого не пояснила. Не було зрозуміло, чи то отруєння, чи то алкогольне отруєння», – розповів староста Бармаків Олександр Верещук.

Батьки переконані, що вихователька все ж випила зайвого та покинула дітей напризволяще, тож працювати далі у садочку не має права.

Медики оглянули 37-річну жінку і промили їй шлунок. Чи могло такий стан спричинити харчове отруєння, наразі невідомо.

Не можемо спростовувати чи підтверджувати. Встановили, що особливих відхилень від норми немає, виміряли тиск і пульс. Після обстеження виставили діагноз гостре харчове отруєння, – повідомили лікарі.

Реакція на інцидент

У місцевому відділі освіти відреагували на інцидент і вирішили звільнити керівницю. Сама ж директорка відмовилася пояснити, чому під час робочого дня виявилась у такому безпорадному стані.

Після скандалу жінка спочатку пішла на лікарняний, а згодом сама написала заяву на звільнення.

«Я не хочу давати ніяких коментарів. У мене високий тиск і погане самопочуття», – заявила вихователька телефоном.