Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
ср, 06 грудня
--3
$   36.66
  39.65

23 серп. 2022 17:22

Останнє оновлення  
1 берез. 2023 12:23
Культура
0

16

0

Серіал «Дім Дракона» рекордно став найпопулярнішою прем’єрою за всю історію HBO

Серіал «Дім Дракона» рекордно став найпопулярнішою прем’єрою за всю історію HBO


Спін-офф «Гри престолів» - «Дім дракона» - став наймасштабнішим дебютом оригінального серіалу HBO, він залучив майже 10 млн глядачів у рамках недільного вечірнього виходу.

Як передає NNews, перший епізод приквела до серіалу Гра престолів став найбільшою прем'єрою мережі за весь час. Його події засновані на книзі Джорджа Мартіна «Полум’я і кров», що розповідає про дім Таргарієнів, і є приквелом до оригінального серіалу. Дія відбувається приблизно за 200 років до подій оригіналу.

HBO готував різні спінофи «Гри престолів» ще до того, як закінчився основний серіал, і «Дім Дракона» став першим, що потрапив на екрани.

Як зазначає інформаційний сайт, напередодні дебюту серіалу було багато суперечок про те, чи буде приквел мати такий самий вплив на аудиторію, як і його попередник.

«Гра престолів» колись вважався дуже успішним серіалом, але загальне ставлення до останнього сезону було вкрай негативним. Тому було неясно, чи це відштовхне деяких глядачів від «Дому Дракона». Судячи з перших цифр, аудиторія з нетерпінням чекала на дебют.

За даними HBO, «Дім Дракона» залучив 9,986 млн глядачів стрімінгових платформ у недільний вечір.

Це приблизно на 8 млн більше, ніж в оригінальної «Гри престолів», коли вона дебютувала у 2011 році з 2,22 млн глядачів.

Такого дивовижного результату вдалося досягти, навіть попри повідомлення про збої та проблеми для деяких глядачів. Серіал отримав хороші відгуки та критичні огляди. Також він активно згадувався у соціальних мережах та ЗМІ до та під час прем’єри.

Перший сезон «Дому Дракона» складатиметься з 10 епізодів, за якими, напевно, будуть інші сезони.

Шоураннери сказали, що «Дім Дракона» може послужити відправною точкою для більш ранніх чи пізніших історій у літописі Таргарієнів, хоча вони кажуть, що поточна оповідальна історія має запланований фінал. З таким масштабним дебютом і інтересом до всесвіту «Гри престолів», що відродився, «Дім Дракона» потенційно може тривати стільки ж, скільки й оригінальний серіал або навіть довше, враховуючи, що книга Мартіна охоплює 300 років до «Гри престолів».