Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
вт, 28 травня
+15
$   40.3
  43.76

29 груд. 2023 13:15

Останнє оновлення  
29 груд. 2023 13:15
Суспільство
0

120

0

Сашкові з кліпу Imagine Dragons відбудували будинок

Сашкові з кліпу Imagine Dragons відбудували будинок

Imagine Dragons зробили хлопця головним героєм кліпу на пісню Crushed, в якому показували всьому світу, що з його будинком і селом зробила війна.


Сашкові з кліпу Imagine Dragons відбудували будинок

Дім 15-річного Сашка із села Новогригорівка Миколаївської області, який постраждав внаслідок російського обстрілу, відновили «з нуля». Хлопець став героєм кліпу на пісню Crushed гурту Imagine Dragons.

Про це у telegram повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Влітку 2022 року гурт став амбасадором фандрейзингової платформи UNITED24 в напрямі Відбудова. А вже в грудні оператор-постановник гурту Imagine Dragons Тай Арнольд приїхав в Україну як волонтер. У Новогригорівці Миколаївської області він познайомився з 14-річним Сашком – його дім зруйнувала росія.

Потім Imagine Dragons зробили Сашка головним героєм кліпу на пісню Crushed, запрошували на концерт у Варшаві й показували всьому світові, що з його будинком і селом зробила війна. Найбільшою мрією Саші було повернутися додому.

«Кліп побачили представники постійного донора UNITED24, мережі мультимаркетів «Аврора». Компанія вирішила за пів року відбудувати житло Сашка з нуля», – каже Федоров.11 трав. 2023 10:31

Останнє оновлення  
22 груд. 2023 12:57
Культура
1

176

0
Imagine Dragons зняли кліп на лінії фронту. Відео

Головним героєм кліпу став 14-річний хлопець Сашко


maxresdefault

Американський гурт Imagine Dragons випустив відеороботу на пісню Crushed, яку знімали в зоні бойових дій в Україні.

Прем'єра відбулася 10 травня.

Головним героєм кліпу є 14-річний хлопець Сашко, який протягом п'яти місяців перебував у селі під постійними обстрілами. Частина його будинку зруйнована, сусіди загинули, а родина Саші втратила усе. Хлопцю вдалося вижити, переховуючись в укритті.

«Вийшов наш кліп на Crushed, знятий на передовій України. У ньому розповідається про Сашка, молодого хлопця, який пережив місяці обстрілів у своєму місті. Історія Саші розриває серце, і є тисячі інших, подібних до нього, які відчайдушно потребують допомоги. Навіть сьогодні його родина не має світла та інших елементарних комунікацій. Будь ласка, розгляньте пожертву на United24 та піднімайте цю тему», – написали учасники гурту у дописі в інстаграмі.

«Ми об'єднані з нашими українськими друзями. Ми любимо та підтримуємо усіх вас», – зазначили Imagine Dragons наприкінці відео у субтитрах.

Продюсерами кліпу стали українці Роман Островський і Ігор Щербина. Режисером став Тай Арнольд, оператор-постановник гурту Imagine Dragons, який разом з менеджером гурту Маком Рейнольдсом відвідав Україну минулого тижня та долучився до відзначення річниці фандрейзингової платформи United24.

60_main

Imagine Dragons - Crushed

18 груд. 2023 16:21

Останнє оновлення  
22 груд. 2023 12:58
Lifestyle
0

101

0
Imagine Dragons знову підтримали українців

Лідер гурту розцілував прапор Україні просто на сцені.


7777

Під час концерту, лідер американського гурту Imagine Dragons Ден Рейнольдс, взяв у шанувальниці прапор України, цілував його та вигукував слова підтримки.

Так, на концерті під сценою стояли українці, які принесли з собою синьо-жовтий стяг. Коли Рейнольдс побачив фанів, він до них підійшов, щоб взяти український прапор.

Лідер гурту взяв до рук прапор і декілька разів поцілував його. Він також вигукував гасла на підтримку України: «Свобода» і «Залишаємося з Україною».

Після цього соліст Imagine Dragons залишив автограф на прапорі і передав його назад шанувальницям.