Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
вт, 03 жовтня
+8
$   36.57
  38.52

13 лип. 2022 12:33

Останнє оновлення  
1 берез. 2023 12:23
Події
0

9

0

Росія готується приєднати вже захоплені території України – розвідка

Росія готується приєднати вже захоплені території України – розвідка


Росія не досягла своєї головної мети – окупувати Україну – і готується до приєднання вже захоплених територій.

Про це повідомляє ГУ розвідки Міноборони.

«Стратегічна мета Росії стосовно повної окупації нашої території не досягнута. По друге, ми чітко бачимо і маємо інформацію про те, що і в законодавчому органі РФ, і в уряді, і в інших структурах зараз активно опрацьовуються всі питання, які пов’язані з можливою інтеграцією тимчасово окупованих територій до російської федерації – в політичному плані, економічному і територіальному. Як це буде відбуватися, ми подивимося ближче до осені. 11 вересня – це єдиний день голосування», – сказав розвідник Вадим Скібіцький.

За його словами, вже ті заходи, які Росія проводить в Донецькій, Херсонській, Луганській областях, свідчать про планомірну підготовку до так званих референдумів.

Крім того, як додав представник ГУР МО України, зараз в Росії готуються законодавчі ініціативи, які мають спростити процедуру отримання громадянства щодо інтеграції чи приєднання території до РФ тощо.

Стосовно загальної мобілізації в РФ, Вадим Скібіцький відзначив, що вона може бути оголошена тоді, коли буде оголошена війна.

«Путін не визнає те, що він не досяг своєї основної мети щодо окупації в короткі терміни, він продовжує так звану «спеціальну воєнну операцію» і не хоче визнати, що це повномасштабна війна. І не тільки на території Луганської та Донецької областей, як він говорив, а це повномасштабна війна проти української держави, проти українського народу», – підсумував представник воєнної розвідки України.